Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 10 » Види сайдингу і їх особливості

Види сайдингу і їх особливості

будинок обшит сайдінгом

Не дивлячись на відносно недавню появу сайдингу, він користується стабільним попитом на ринку будівельних матеріалів для зовнішньої обробки житлових і комерційних споруд. Така популярність обумовлена оптимальним співвідношенням вартості і якості. Найкращий сайдинг ціна львів можна придбати у магазині Модерн плюс.

Сайдинг вважається універсальним матеріалом для облицювання фасадів будинків. Ним можна обшивати нові або старі споруди різних розмірів. Сайдинг досить функціональний, він надає естетичності будинку, а також приховує основні матеріали, з яких виконано будівлю, захищаючи тим самим їх від вологи, сонячних променів, комах та іншого.

Сайдингу властиві безліч позитивних рис. Одна із головних, це довговічність. Покривши будинок сайдингом, вам не доведеться його перефарбовувати або реставрувати. Варто підкреслити, що сайдинг досить практичний і зручний при установці, також він компактний, що полегшує його транспортування і дозволяє зекономити фінанси. Для монтажу сайдингу не потрібні спеціальні навички, за наявності необхідних матеріалів встановити його під силу будь-кому. Ще однією перевагою є невисока ціна на панелі.

Існують різні види сайдингу. До найбільш популярних типів входять:

  • вініловий сайдинг являє собою панель ПВХ товщиною 1 міліметр. Він довговічний, не схильний до корозії і зараження грибком. Також матеріал не тріскає і не розшаровується під впливом несприятливих погодних факторів. Вініл дуже еластичний і стійкий до механічних пошкоджень. Він не вигорає на сонці та не притягує пил, що дозволяє сайдингу довго залишатися чистим. Матеріал простий у догляді, за необхідності мити його можна водою з будь-яким мийним засобом. Придбати такий сайдинг можна в магазині Модерн плюс;
  • металевий сайдинг, основою для виготовлення якого є алюмінієвий сплав або оцинкована сталь, є одним із найміцніших видів панелей для облицювання. Зазвичай метал покривають спеціальною речовиною ще на етапі виробництва, яка покликана захистити матеріал від корозії. Перевагою металевого сайдингу є його міцність та стійкість до перепадів вологості і механічних пошкоджень. Сировина, яку використовують для виробництва, пожежостійка і не підтримує горіння. Саме тому цей вид сайдингу найчастіше використовують для облицювання споруд великих підприємств та комерційних приміщень.
  • цементно-волокнистий сайдинг, виробляють із суміші цементу і целюлози. Цей вид сайдинга добре підійде для обробки будівель, яким потрібна підвищена пожежна безпека. Вибирати такий сайдинг слід для споруд, оформлених у певному стилі. Такий сайдинг в змозі встановити тільки професіонали із використанням відповідних інструментів. Недоліком цих панелей вважають їх високу ціну;
  • дерев'яний сайдинг виробляють з спеціально оброблених модифікованих деревних волокон. Недоліками цього виду вважають горючість і слабку стійкість до впливів погодних факторів і механічних пошкоджень. Ціна на такий вид панелей залишається високою.


1