Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 10 » Універсальний набір інструментів: якість, ціна та їхня взаємозалежність

Універсальний набір інструментів: якість, ціна та їхня взаємозалежність

набір інструментів

Вітаємо вас, шановні друзі! Сьогодні за планом в нас розмова про універсальні набори інструментів. Чи є сенс купувати вже готовий набір в кейсі? Чи не буде це набагато дорожче, ніж звичайні "збірні команди"? На що треба звертати свою уваг уперед тим, як все ж замовити новий кейс? Скільки коштують універсальні набори інструментів в trudovik.com.ua і від чого залежить вартість, а також собівартість цього товару.

Друзі, цей матеріал може бути цікавим і тому, хто все своє життя має справу з викрутками та сокирами, і тому, хто тримав щось з того набору тільки декілька разів. До речі, якщо ви не знаєте, що подарувати на День народження чи інше свято своєму чоловікові, батькові, другові або навіть просто знайомому, — поневірянням прийшов край, шановні! Універсальний набір інструментів в зручному кейсі — це той варіант, який в будь-якому випадку буде в пригоді! Але про це трохи пізніше. Зараз час розпочати нашу розмову з найголовнішого, власне з того, за якими критеріями варто обирати такі кейсові набори.

Починаймо!

Дивимося на характеристики — вибір універсального набору інструментів

Якщо ви хочете купити універсальні інструменти в кейсі, в першу чергу варто зазирнути у довідку про виробника. Якщо постаратися, то досі можна зустріти у продажу набори, в яких не зазначений виробник. З одного боку це вигідно, бо вони однозначно дешевше, ніж ті, які зроблені під розрекламованим логотипом. Але це лотерея з не дуже великим відсотком тих, хто отримав і ще отримає джекпот. Зірвати головний виграш може пощастити, справді. Але не всім і не всюди.

  • Якщо ви все-таки вирішили ризикувати, то краще такі набори купувати не десь на китайських сайтах, а вже в наших інтернет-магазинах. Всі ми чудово розуміємо, що витвори (більшість з них) таємничого виробника прилетіли до нас з Китаю. Ну а в магазинах, звичайно, обирають кращі варіанти.
  • Наступне — матеріал. Якщо ви вже купуєте інструменти з техпаспортом, так би мовити, то дивіться на марку і тип металу. Краще щоб це була та сталь, яку дозволено використовувати в такій якості.
  • Далі — ціна. Так, на жаль, чим якісніше обладнання, тим воно дорожче. Іноді (якщо ви поціновувач справді якісного всього) варто навіть зачекати, щоб магазин замовив та привіз вам потрібний варіант. Бо зазвичай надто дорогі інструменти важко одразу знайти на складі.
  • Ну, і останнє — кейс. Дивіться, щоб він був зроблений з якісного пластику, щоб в нього була міцна ергономічна ручка та зручні зйомники для кожного інструменту, від викруток до ключів та шурупів.

Універсальні набори інструментів на те й універсальні, щоб там була максимальна кількість потрібного ручного приладдя. Але увага! Якщо ви бачите ну просто шикарний набір на 50 та більше предметів, а ціна навіть надто демократична... Краще не хапатися з усієї сили за цю можливість. А то буде як у казці, пам'ятаєте? Коли з однієї шкури майстер зшив 100 шапок, але надіти їх можна було хіба що на пальці. Ну, у варіанті з інструментами ви навряд отримаєте мінікопії, але на якість металу тут сподіватися марно.

Набір у кейсі чи збірна з усієї країни — який формат обійдеться дешевше

Чи справді готовий набір інструментів в кейсі з твердими стінками та ручкою для переноски буде не набагато дорожче, ніж, якщо ви будете збирати інструменти то там, то сям, створюючи власний набір? Цікаве питання. І ще одне, яке ми чуємо часто: навіщо мені купувати набір, якщо врешті я буду користуватися лише половиною?

Щодо першого: одна викрутка нормальної якості коштує близько 100 грн. Набір в кейсі, бюджетний варіант, з 39 предметів — близько 500 грн. Чому так? Зазвичай там йде 2-4 ручки, а все інше — знімні деталі. Отже, за умови, що хоч раз кожна насадка буде використана, купувати кейсовий варіант більш вигідно. Але то за умови*...

Хоча, сьогодні можна найти стільки найрізноманітніших композицій, що кожному знайдеться те, що треба. Слюсарям, зварювальникам, будівникам — для кожного майстра сьогодні інтернет-магазині вже приготували ідеальний набір інструментів. Його тільки треба знайти. То ж не зволікайте — і вперед!

*Про умову читайте далі!

Що повинно насторожити, якщо ви хочете купити набір інструментів в інтернет-магазині

Підбиваймо підсумки? Поговорімо про те, що ж повинно насторожити, в якому випадку інтернет-магазин або стаціонарний магазин краще якнайшвидше почати обходити десятою дорогою?

  1. Занадто низькі ціни — однозначна вказівка ​​на неякісний асортимент.
  2. Новий інтернет-магазин з малою кількістю відгуків і без продубльованих варіантів хоча б на дві мови.
  3. Не широкий асортимент, тобто якщо в інтернет-магазині пропонується менш як 5 найменувань з тієї чи іншої категорії товару.
  4. Відсутність фізичної адреси, техпідтримки, негарний сайт з малою кількістю інформативних матеріалів.

Що стосується якості інструментів або будь-якого іншого ручного або електрообладнання, цю тему ми вже підняли в минулих підрозділах. Про умову безпечної покупки сказали вище. Якщо всі перераховані особливості не стосуються того інтернет-магазину, який ви вибрали, можете сміливо клікати іконку купити та вибирати форму оплати: післяплата, миттєва оплата тощо.

Не зволікайте!1