Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 10 » Квартири та комерційні площі в сучасних новобудовах

Квартири та комерційні площі в сучасних новобудовах

Квартири та комерційні площі в сучасних новобудовах

Сьогодні компанії-забудовники реалізують багато проектів сучасних новобудов, які відрізняються підвищеним рівнем зручності та безпеки, зводяться з застосуванням новітніх технологій, використанням високоякісних матеріалів. Тому придбати квартири в новобудовах без посередників намагається все більше людей, які цінують комфорт, довговічність, надійність.

На порталі Вдома Онлайн збирається інформація по всім новобудовам, які є цікавими для інвесторів. Описи, що надаються до об’єктів, дозволяють потенційним покупцям дізнатися про локацію житлового будинку, хід будівництва, характеристики споруди і квартир, комерційних площ. Ви можете отримати дані про вартість первинної нерухомості від безпосередніх продавців.

Як купити квартиру в новому ЖК без посередників?

Щоб придбати квартиру, комерційну площу без посередників, обирайте житловий комплекс на сайті Вдома Онлайн. За інформацію, яка надається на порталі, платити не потрібно. Коли ви визначите ЖК, що відповідає всім вашим побажанням і потребам, скористуйтеся контактними даними, щоб зв’язатися з представниками забудовника.

Під час обрання нерухомості звертайте увагу на:

  • розташування житлового комплексу, клубного будинку в місті (район, наявність поблизу необхідних соціальних об’єктів);
  • категорію житла;
  • технологію будівництва;
  • хід будівництва;
  • загальні характеристики ЖК (внутрішня інфраструктура, система автономного опалення, енергозберігаючі технології, система безпеки мешканців);
  • характеристики квартир (чорновий або чистовий ремонт, висота стелі, тераса чи балкон, панорамні вікна, протизламні і протипожежні двері);
  • вартість.

Якщо новобудова находиться на ранніх стадіях будівництва, то ціни на нерухомість нижчі. При купівлі квартири з 100% передоплатою ви сплачуєте менше, ніж у разі придбання житла на умовах розтермінування. При цьому, користуючись Вдома Онлайн, ви знаходите прямих забудовників та не переплачуєте посередникам.

Портал Вдома Онлайн для пошуку квартир в новобудовах

На сайті є система фільтрів, яка допомагає оптимізувати процес пошуку первинної нерухомості у відповідності до індивідуальних потреб і побажань. Ви можете обирати новобудови за локацією, цінами, плануванням квартир, характеристиками. Також на Вдома Онлайн є повні описи проектів і відгуки таємних покупців.

Користуватися зручним сервісом безкоштовно можуть всі бажаючі – приватні особи, представники агенцій нерухомості, співробітники компаній-інвесторів, яких цікавлять сучасні ЖК з точки зору комерційної прибутковості. В будь-який час ви легко відшукаєте будинок або цілий житловий масив, в якому хочете придбати житло чи площу під свій бізнес-проект.1