Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 2 » Використання анальної пробки

Використання анальної пробки

анальні пробки

Анальна пробка - це конусоподібний пристрій з тонкою ніжкою, який створено для занурення в анус. Поступове розширення дозволяє безболісно вводити секс-іграшку в тіло, не травмуючи ніжну шкіру.

Випускають плаги різної форми і діаметра. Для початківців діаметр не перевищує 1,5 см, для досвідчених користувачів це 3-4 см. Існують ще пробки для фістінга, вони дарують максимальне розширення, але їх розмір вище середнього.

Відрізняються анальні пробки формою основи. Вона служить обмежувачем, щоб пристрій забороняв занурення в тіло повністю. Основа  буває кругла, і це красиво, але не завжди зручно для довгого застосування. Вузька основа, яка легко розміщується між сідниць, характерна для секс-іграшок, які можна застосовувати для носіння.

У багатьох, хто  вперше заходить в інтим магазин часто  виникає питання про використання анальної пробки. Для чого ці інтимні аксесуари були придумані? Чому подібні секс-іграшки купують тисячі людей щомісяця?

Анальний плаг допомагає відкрити нові відчуття в ліжку, використовувати його можуть і жінки, і чоловіки. Цей пристрій застосовується під час мастурбації і парного сексу, і дуже часто підноситься як подарунок.

Користь застосування анальної пробки

Насправді вона застосовується для ряду цілком практичних цілей:

  • Підготовка ануса до сексу. М'язи заднього проходу рефлекторно стискаються при спробі введення чужорідного тіла, в даному випадку пеніса. Звідси больові відчуття і дискомфорт. Щоб цього уникнути, можна на деякий час ввести в задній прохід пробку. За 10-15 хвилин тіло звикне до об'ємного предмета всередині і мимовільні скорочення припиняться.
  • Імітація ефекту подвійного проникнення. Якщо анальний секс люблять дуже небагато дівчат, то подвійне проникнення (по пенісу в піхву і анус одночасно) обожнює більшість. Введений в анус дівчини ще один пеніс підпирає стінку таким чином, що ці області нарешті отримують підвищену стимуляцію, що приносить особливе задоволення..

Зрозуміло, що не всі готові запросити третього, тим не менш, схожі відчуття можна отримати, використовуючи анальну втулку. Також, для цих цілей використовують екземпляри в формі крапельки, прикрашені імітацією коштовних каменів. Ще, вона служить інтимною прикрасою і ідеальна для ігор удвох. До речі, за рахунок звуження лона, підвищену стимуляцію отримає і чоловік.

  • Масаж простати. Багато чоловіків після 30 турбують з різі проблеми зі здоров'ям, зокрема, з порушенням роботи передміхурової залози. У більшості випадків це пов'язано з сидячою роботою, малорухливим способом життя і шкідливими звичками. Ці фактори сприяють накопиченню в простаті слизу і інших патогенних елементів, що в підсумку призводить до ослаблення ерекції і інших проблем. Часто у вигляді лікувального і профілактичного засобу уролог прописує масаж. З цією делікатною процедурою може допомогти пробка. Для цього використовуються чоловічі - з загнутим кінчиком.
  • Як аксесуар рольової гри Animal play. Рольова гра прекрасний спосіб урізноманітнити інтимну близькість. Один з варіантів гри - animal play, коли за основу береться образ тварини. Для цих цілей існують пробки з хвостиками. Особливою популярністю користуються різні варіації з пухнастими хвостами.


1