Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Підтримка квартири в чистоті і порядку

Підтримка квартири в чистоті і порядку

Підтримка квартири в чистоті і порядку

Чистота — необхідна умова як для фізичного здоров'я, так і для психологічного комфорту. Якщо в домі панує порядок і затишок, людині легше розслабитися після робочого дня, повноцінно відпочити, набратися сил для трудових «подвигів». На жаль, напружений графік часто не залишає часу на щоденну підтримуючу прибирання. В результаті ми витрачаємо вихідні на домашні справи. А між тим вільний час можна було б провести з більшою користю і задоволенням — сходити в кіно або на виставку, позайматися спортом, пограти з дитиною. Розуміючи це, все частіше вибирають професійні послуги з прибирання в https://cleaning-services.kiev.ua/.

Підтримуюче прибирання: що це і яка її періодичність

Стандартна підтримуюча прибирання - це комплексна послуга, що передбачає безліч заходів. Якщо при самостійному наведенні порядку люди часто забувають про важкодоступних місцях, то професійні клінери ніколи не пропускають жодного куточка. Приміром, фахівці нашої компанії виробляють сухе та вологе прибирання всіх приміщень у квартирі — передпокої, кімнат, кухні, санвузла і т. д. При цьому вони виконують:

 • знепилювання корпусних меблів висотою до 2-х метрів;
 • сухе чищення килимових покриттів і м'яких меблів за допомогою пилососа;
 • знепилювання радіаторів опалення, дверей, освітлювальних приладів;
 • протирання вимикачів, розеток, плінтусів;
 • полірування дзеркал, а також скляних поверхонь;
 • миття підлоги, в тому числі у важкодоступних куточках (під не великогабаритної меблями та ін.);
 • комплексні роботи на кухні: знежирення і чистку фартуха, миття кухонних приладів з фасадної частини, видалення забруднень з усіх відкритих поверхонь, протирання вентиляційних решіток та інших важкодоступних місць;
 • прибирання санвузлів: видалення вапняних відкладень і іржі, чистку і дезінфекцію сантехнічного обладнання, полірування змішувачів, фурнітури, дзеркал.

В середньому таке прибирання рекомендується проводити 1-2 рази на тиждень. Точна періодичність залежить від кількості мешканців, їх зайнятості та інших індивідуальних особливостей. Наприклад, якщо людина проживає один і багато часу проводить поза домом, часте прибирання не потрібно. Якщо ж мова йде про велику сім'ю з дітьми, то порядок варто наводити не рідше двох разів на тиждень.

Клінінгові служби

Сьогодні навіть у відносно невеликих містах можна знайти компанії, які надають послуги клінінгу — або, просто, прибирання. Ці підприємства пропонують послуги професійних прибиральників і прибиральниць, які приїдуть до вас додому і самостійно вичистять все до блиску.

Переваги використання клінінг-служби очевидні:

 • ретельна професійна очищення всіх поверхонь за рахунок використання дорогого професійного обладнання;
 • економія сил і часу господині;
 • швидкий результат — більшість співробітників клінінг-служб справляються з генеральним прибиранням за два-три години.

Втім, цей підхід має і свої недоліки:

 • недоступність для сімей із середнім і малим рівнем доходу;
 • ризик наштовхнутися на недобросовісних працівників або, ще гірше, злодіїв;
 • не завжди прозорий прайс на послуги.

До послуг професійних прибиральників варто вдаватися, коли своїми силами впоратися майже неможливо, наприклад, після ремонту. Після пожежі теж слід звернутися до клінінг-служб — з допомогою професійного обладнання вони зможуть швидко і ефективно позбутися від сажі і нагару.

Вибираючи компанію для генерального прибирання, зверніть увагу на:

 • оформлення сайту. На сайті сумлінної організації вказано перелік використовуваних реагентів і чистячих засобів, експлуатованої техніки;
 • прайс. Цінник на послуги повинен бути докладним і зрозумілим;
 • відгуки колишніх клієнтів. Їх слід пошукати на сторонньому сайт.

Підтримка порядку після прибирання

Найдієвіший спосіб прискорити і спростити генеральні прибирання — підтримувати порядок в проміжку між ними. Найпростіший варіант-регулярне прибирання кімнат, проте вона може віднімати багато сил. Існує кілька способів справлятися з безладом в будинку, не витрачаючи масу часу і зусиль:

 • спробуйте розподілити основні процедури по днях тижня. Наприклад, по понеділках заплановано миття підлог, по вівторках-ревізія холодильника, по середах-чистка ванної кімнати і т. д.;
 • щовечора перед сном виділіть 10-15 хвилин на те, щоб розкласти всі предмети по своїх місцях. Це не тільки допоможе підтримувати порядок, але і поліпшить ваш настрій при пробудженні;
 • щоб підлога була чистіше у всьому будинку, регулярно мийте його в найбрудніших місцях: в передпокої, біля плити і кухонної мийки, близько котячого лотка. Якщо підтримувати чистоту в самих проблемних зонах, підлогове покриття в інших кімнатах потрібно буде мити набагато рідше.

Позбавлення від мотлоху

Один з найважливіших аспектів підтримки порядку-це правильна організація зберігання і своєчасне видалення з квартири різноманітного мотлоху. В будинку будь-якої людини довгі роки можуть зберігатися непотрібні речі, які і застосувати нікуди, і викинути шкода. Сотня подібних дрібниць, розкиданих по всьому будинку, сильно захаращує простір.

Повальна проблема - комори і лоджії, забиті доверху непотрібними або зламаними речами, зустрічаються в кожній другій квартирі, якщо не частіше. Досить один раз провести грунтовну ревізію і далі просто не допускати захаращення. Це доступно всім незалежно від фінансового становища.

Добре організована комора не допускає захаращення.

Існує кілька простих правил, які дозволять вам позбутися від непотрібних предметів:

 • якщо ви не користувалися річчю більше трьох років, її можна викинути;
 • якщо річ зламалася і ви замінили її новою, стару можна викинути;
 • річ, яка була куплена більше півроку тому і жодного разу не була використана, можна віддати або продати.

Позбувшись від неякісних, старих або зламаних речей, ви відразу відчуєте себе краще. Психологи стверджують, що стан житла і розуму людини тісно пов'язані: можна привести в порядок одне, і друге тут же підтягнеться на більш високий рівень. Візуальний безлад відволікає нас від істинного джерела безладу в нашому житті.1