Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 3 » Як вибрати чавунну піч

Як вибрати чавунну піч

Найчастіше вибір печі залежить від призначення будинку. Доцільно буде вибирати різні моделі залежно від того чи це дім, в якому Ви постійно проживаєте, чи дача, куди вибираєтесь з сім'єю декілька разів на рік на недовгий період.
Як вибрати чавунну піч

Якщо Ви являєтесь власником приватного будинку або дачі, то перед Вами мабуть поставало питання як ефективно обігріти приміщення і який вид опалювального приладу використовувати для цього. Постійні стрибки ціни на комунальні послуги штовхають нас до того, щоб вибирати альтернативні способи обігріву житла. Широкою популярністю на сьогоднішній день користуються чавунні печі. Але як же правильно вибрати та купить чугунные печи для дома?

Найчастіше вибір печі залежить від призначення будинку. Доцільно буде вибирати різні моделі залежно від того чи це дім, в якому Ви постійно проживаєте, чи дача, куди вибираєтесь з сім’єю декілька разів на рік на недовгий період. Наступне, що ми беремо до уваги це матеріал, з якого побудований будинок. Деякі матеріали прогріваються повільніше, а деякі швидше. Каркасні дома, для прикладу, прогріваються швидко, але й швидко остивають. Ну і звичайно ж, усім відомо, що вибираючи опалювальний прилад важливо враховувати площу обігріву. Для обігріву однієї-двох кімнат чудово підійде звичайна чавунна піч, чим більше кімнат, тим більша потужність повинна бути у печі. А якщо Ви бажаєте обігріти увесь дім з допомогою одного приладу, вибирайте для установки піч з водним контуром, або з системою повітряного опалення. Такі печі потребують вкладання більше коштів і прикладання більше зусиль для установки, але ефективність отримана взамін обов’язково порадує Вас.

Що стосується самої печі, варто брати до уваги такі характеристики:

Чугунні печі незалежно від марки повільно

Двері в чавунних печей можуть бути як глухими, так і скляними, але площа скла не повинна бути великою, так як це негативно вплине на ефективність обігріву. Якщо Ви все таки надаєте перевагу приладам, які дають можливість любуватися вогнем у повній мірі, вибирайте для себе щось з ряду печей-камінів. нагріваються, проте довго утримують тепло.

Чавун є надійним і міцним матеріалом, він не піддається деформаціям під дією великої температури і з легкістю може прослугувати не одне десятиліття.

Існують моделі з різним режимом роботи. Деякі з них потребують постійного підкидання палива (кожну годину-дві), а деякі достатньо завантажувати партією дров 2-3 рази на добу. Такі прилади називаються печами довготривалого горіння.

Таким чином, взявши до уваги все сказане вище, Ви зможете обрати оптимальний варіант для ефективного обігріву оселі на протязі багатьох десятиліть.


Відео1