Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 3 » Вибір вентилятору для дому

Вибір вентилятору для дому

Вибір вентилятору для дому

У спекотні дні єдине, про що ми мріємо — це прохолодний вітерець. Якщо природа не в змозі надати нам його, ми можемо виробляти самостійно. Для чого потрібно вибрати хороший вентилятор.

Вентилятор — це ротор, який при обертанні лопатей нагнітає потік повітря, що охолоджується на льоту.

Насамперед, вирішивши вибрати такий пристрій, виберіть тип. Традиційний настільний вентилятор, найбільш поширений. Його діаметр до 40 см і підходить для обдуву невеликих площ. Він включає металеві або пластикові крила. Цей тип ідеально підходить для людей, які шукають пристрій для невеликої кімнати.

Настільні моделі —малопотужні, але вони мають незаперечні переваги:

  • низька ціна;
  • мобільність;
  • можливість створювати локальний обдув низької або високої потужності.

В квартирі з невеликою кількістю простору можна вибрати спеціальні колонки, яким характерно замість одного гвинта мати безліч закрилків, локалізованих один над одним у ряд. Вони прикріплені до пропелеру, що обертається навколо своєї осі циліндра. Завдяки особливій конструкції, колони не займають занадто багато місця.

Якщо ви маєте намір, провітрити великі площі, слід вибрати підлоговий вентилятор — ця модель має великий пропелер, з діаметром понад 40 см до 150 см у висоту.

При прийнятті рішення про виборі треба приділяти більше уваги аеродинамічній характеристиці. Це відноситься до кількості крил.

Правильно вибраний вентилятор для будинку повинен мати установку швидкості обертання гвинта. Крім того, вибравши вентилятор для будинку ви також повинні мати можливість регулювати не тільки силу, але і напрям потоку повітря. У сучасних пристроях робити це можна пультом дистанційного керування.

Важливою аеродинамічною характеристикою є стабільність, що унеможливлює падіння і рівень безпеки. Крильчатка вентилятора обов'язково повинні бути добре екранована щільною сіткою, щоб запобігти контакту рук з ротором.

Цікава особливість сучасних пристроїв – таймер, котрий дозволяє встановити певний тип роботи на час.

Часті питання, перш ніж вибрати вентилятор

Скільки швидкостей повітряного потоку має хороший вентилятор?

Хороший повинен мати як мінімум три різні швидкості. Багатоступеневий контроль дозволяє тримати контроль над потоками повітря.

Якою повинна бути довжина лопатей?

Це багато в чому буде залежати від вимог. Для індивідуального використання вистачить крило максимальною довжиною 40 см.
Для охолодження великих приміщень вони повинні бути значно більше. Зазвичай, чим більше лопаті, тим більше буде продуктивність.1