Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 3 » Що потрібно знати про м’ясорубки

Що потрібно знати про м’ясорубки

Що потрібно знати про м’ясорубки

Досить часто нам доводиться вибирати якусь техніку для кухні. Добре, якщо ми точно знаємо, що саме нам потрібно. Але що робити, коли немає ні найменшого уявлення, як правильно вибрати? Електром'ясорубка - це, з одного боку, досить простий механізм, але яких тільки функцій не придумають сучасні виробники, щоб максимально нас мотивувати. Давайте спробуємо розібратися в тому, на що важливо звернути увагу при виборі такої техніки.

Перш за все, потрібно пам'ятати, що ці пристрої існують в самому різному виконанні: від механічних з ручним приводом до промислових електричних м'ясорубок.

Перше, що необхідно зробити, це чітко зрозуміти, навіщо вам потрібна саме м'ясорубка? Якщо у вас вже є вдома кухонний комбайн, соковижималка і овочерізка, то додаткові функції, якими так люблять хвалитися популярні бренди, вам будуть не особливо потрібні. Давайте виходити з того, що м'ясорубка повинна ефективно робити фарш.. Немає нічого поганого в тому, що машина для виробництва фаршу може збивати тісто, але платити за це подвійну ціну, можливо, не варто.

Тепер про технічні і функціональні відмінності. Отже, на що дуже важливо звертати увагу при виборі? Перш за все, ми повинні вивчити:

 • потужність
 • параметри безпеки
 • матеріал корпуса
 • ножі й решітки
 • насадки і комплектуючі
 • режими і функції

М'ясорубка - просто незамінний пристрій  для перемелювання різних видів м'яса. Якщо раніше більшість господинь користувалися ручними машинками, то зараз все більше користувачів віддають перевагу електричному пристрою. Це не дивно, адже електром'ясорубка подрібнює м'ясо будь-якої якості за лічені хвилини, заощаджуючи час і сили господині.

На жаль всі електричні прилади мають властивість ламатися, а ремонтувати їх дещо складніше ручних.

Основні причини поломок мясорубок

Основними причинами виходу з ладу електром'ясорубок всіх марок є їх неправильне використання. Лише невеликий відсоток залежить від неякісного складання. Якість самих деталей залежить від надійності виробника. Не варто на ньому економити, так як ремонт може обійтися значно дорожче, та й деталі знайти в продажу не так просто.

Звертаючись в спеціалізований інтернет-магазин https://master-plus.com.ua/myasorubki/, зможете підібрати абсолютно будь-які запчастини до м’ясорубок. Для цього необхідно  лише вказати назву деталі та  модель пристрою.  Якщо виникають  якісь складнощі, то звертайтесь за допомогою до консультантів.

Найпоширеніші несправності м'ясорубок:

 • пристрій не включається зовсім;
 • м'ясорубка включається, але диск не  перемелює продукцію;
 • привід працює, але не набирає потрібну кількість оборотів;
 • чутно гар або дим під час роботи;
 • посилення сторонніх шумів або стуків, яких раніше не помічалося.

Способи усунення несправності

Досить часто в роботі електром'ясорубок спостерігається несправність, що виражається в тому, що привід працює з перебоями. Причина - зносилися вугільні щітки, які доведеться замінити. Виконати ремонт сучасних електром'ясорубок з подібною поломкою візьмуться сервісні центри, в яких для цих цілей є необхідне обладнання та інструменти.

Такий дефект, як знос ножа м'ясорубки, викликаний використанням жорсткого, з жилами або дрібними кістками м'яса, а також продуктів, які не можна молоти в електром'ясорубці. Після тривалої експлуатації  деталі тупіють и стають зовсім непридатними. Виправляється це заточкою або покупкою нового ножа https://master-plus.com.ua/myasorubki/nog/, яких на одну модель може бути декілька під потреби.

Якщо в м'ясорубці занижена частота обертання валу приводу, з'явилося гудіння двигуна, а також запах гару, поломка ховається в електродвигуні. В даному випадку, майстру необхідно провести діагностику, якщо буде потрібно замінити несправний електродвигун.

Досить часто користувачі звертаються в сервіс з проблемою, коли частота обертання двигуна знизилася. Причиною проблеми може стати інтенсивна подача продуктів в приставки.

Якщо в м'ясорубці не обертається вихідний вал, сталося заїдання передавального механізму редуктора. В даному випадку доведеться розібрати редуктор, правильно визначити несправність, після чого замінити несправну деталь.

До ще однієї досить поширеної проблеми варто віднести несправність, коли перекошений вихідний вал. Причиною цього може стати погнутий вихідний вал, який доведеться замінити, розібравши перед тим редуктор.

Знос робочих шестерень редуктора м'ясорубки, може з'явитися через перевантаження м'ясорубки.1