Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район

Магія рун

Наші далекі предки вчилися знаходити відповіді на багато питань за допомогою магічних символів - Рун, створених ними самими.
Магія рун

Однак, магія Рун не обмежується тільки ворожінням, з її допомогою можна проводити ритуали, її також використовують для чаклунства.

Рунічна магія - це ціла система, яка вносить в людське життя різні зміни. Область застосування енергії Рун цілком залежить від умінь і навичок практика.

З її допомогою можна вирішити безліч різноманітних життєвих завдань:

  • вилікувати захворювання або позбавити здоров'я;
  • мати негативний вплив на неугодну людину або позбавити від пристріту;
  • допомогти в любовних справах, вийти заміж, одружитися, завагітніти;
  • помирити або посварити;
  • знищити перешкоду до досягнення мети;
  • залучити успіх в роботі або кар'єрне зростання;
  • захиститися від нападу.

Але взаємодія з енергією Рун дуже енергозатратна для практика, тому краще вдаватися до допомоги вищих сил у виняткових випадках.

Руни - магічний інструмент, який не визнає помилок, дріб'язкових завдань і непрофесійного підходу. Тому для навчання ворожіння на рунах створюються школи Рун щоб після навчання в них можна було  професійно спілкуватися з вищими силами, адже кожен рунічний знак управляє життям людини.

За допомогою рунічних знаків можна здійснювати як добрі, так і недобрі справи. Тому досвідчені практики під час навчання рунам не дають їм чітку характеристику.

Якщо вам потрібно придбати амулет або талісман з необхідним магічним впливом, то ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину «Ведьмин котел». Купити набори Рун можна в магазині skuld.com.ua в режимі онлайн. Покличте на допомогу магію, і вона обов'язково допоможе!

Тренінг ворожіння на рунах зазвичай починають з вивчення внутрішнього глибокого сенсу кожного рунічного символу. Така магія доступна багатьом, але вона забирає багато сили і енергії. Тому, для початку навчання ворожіння на курсах Рун, людина повинна освоїти техніки медитації. Просто вивчити назви кожної з Рун і запам'ятати зображення буде недостатньо. Ідеальним буде повністю зануритися в кожну Руну, щоб зрозуміти, як вона працює.

Практиками створено багато амулетів, що складається з однієї руни, її енергія спрямовується на конкретну мету. Рунестав - це складна структура, в неї входить від 3 символів. Якщо кількість знаків непарне - енергія спрямована на досягнення позитивного ефекту, парне число використовується при негативних впливах.

Кожна Руна несе в собі заряд енергії, який може бути як позитивним, так і негативним.

Дуже важливі сила волі практика і високий енергетичний потенціал, особливо при читанні рунескрипту. Руни підкоряються вольовим і цілеспрямованим людям, які постійно прагнуть до більшого, тому сила наміру теж важлива при роботі з цими знаками.

На тренінгу Рун дізнаємося, що для початку роботи з енергетичними каналами в них запускаються енергія і підтримується на належному рівні. Після цього людина підключається до них і отримує допомогу або відповідь на питання, що цікавить.

Завжди важливо пам'ятати, що Руна - це енергія і позасвітова сила, яка перебуває поза зоною сприйняття людини. А рунні енергії стануть доступні тільки навченій і підготовленій людині, а далеко не середньому обивателю.

Рунічна магія - не найскладніша річ на світі, але все-таки це магія, і вона легко дається не кожному.

Для серйозного навчання ворожіння на курси Рун допускаються лише люди, що пройшли посвяту, і ті, хто впевнено відчуває рунні енергії і працює з ними. Тому навчання магії Рун - це тривалий процес, який вимагає повної віддачі як від учителя, так і від учня. Тільки після цього ви можете назвати себе повноцінними магами Рун.1