Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Єдиний державний реєстр підприємців

Єдиний державний реєстр підприємців

Єдиний державний реєстр підприємців

Аналіз контрагентів у підприємницькій сфері має велику користь. Завдяки цьому можна уникнути ризиків, що пов’язані із співробітництвом з не надійними партнерами. Тому якщо ви прагнете зробити таку перевірку, єдиний державний реєстр підприємців готовий надати вам необхідні дані, аби ви могли дізнатися всю правду про свого ймовірного партнера. А як виконати перевірку швидко та з мінімальними витратами - дізнаєтесь просто зараз!

Єдиний державний реєстр підприємців та YouControl

Варто зазначити, що ЄДР фізичних осіб та юридичних осіб підприємців є офіційним державним джерелом, в якому міститься вся інформація про осіб та компанії, що ведуть підприємницьку діяльність. Насамперед, це інформація про:

  • реєстраційні дані компанії, юридичну адресу, КВЕДи, дату реєстрації, розмір уставного капіталу компанії, тощо;
  • інформація про дійсний статус компанії, чи не перебуває вона у процесі припинення, чи не є банкрутом і т.д.;
  • дані про керівників, що мають пряме відношення до організації, засновників та директорів.

Проте для повного аналізу знадобиться не лише ця, але й інша інформація про контрагента, а отримати її можливо, шляхом звернення до інших реєстрів України - податкових, судових, і т.д.

Якщо все це робити власними руками, знадобиться велика кількість часу, як на отримання доступу, так і на систематизацію даних, адже ви отримаєте великий масив інформації, що необхідно обробити. Зрозуміло ж, що такий варіант пошуку займає велику кількість часу, що і є його головним недоліком.

Більш раціональним варіантом пошуку є використання системи YouControl, яка збирає та систематизує інформацію автоматично і протягом однієї хвилини.

Переваги пошуково-аналітичної платформи YouControl в отриманні даних з Єдиного державного реєстру підприємців

  1. Система робить пошук зручним для кожного користувача, а також забезпечує велику економію часу. Це можливе завдяки повністю автоматизованій роботі, можливості автоматичного звернення до 50+ державних реєстрів менше, ніж за 1 хвилину.
  2. Надання найповнішого досьє на вашого контрагента. Завдяки зверненню до всіх можливих державних реєстрі, досьє має не тільки основні відомості про компанію, але й дані про податкові зобов’язання та їх виконання, перевірка контрагента на наявність у санкційних списках, пошук відкритих кримінальних проваджень, тощо.
  3. Вся надана інформація формується у вигляді досьє, дані структуруються за тематичними розділами для зручного їх використання.
  4. Інформація завжди актуальна. Дані автоматично оновлюються на момент здійснення вами пошукового запиту. Тому ви завжди отримуєте дійсну інформацію.
  5. Досьє можна використовувати як в онлайн режимі, так і роздрукувати його на папері. Не існує ніяких обмежень щодо використання отриманої вами інформації.

То ж, якщо ви хочете отримати дійсну інформацію про свого партнера, звертайтеся до YouControl! Завдяки пошуково-аналітичній платформі ви отримаєте інформацію не тільки з Єдиного державного реєстру підприємців, але й інших державних джерел!1