Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 6 » Страховка для виїзду за кордон онлайн від UKRFINSERVICE.COM.UA

Страховка для виїзду за кордон онлайн від UKRFINSERVICE.COM.UA

Страховка для виїзду за кордон онлайн від UKRFINSERVICE.COM.UA

Кожен день все більша кількість мандрівників виїжджає за межі України. Отже, зростає і кількість непередбачених нещасних випадків та сум додаткових фінансових витрат, які українцям доводиться сплачувати, перебуваючи за кордоном.

Спочатку будь-яка турпоїздка несе у собі безліч всіляких ризиків: у туриста можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, або-ж може статися нещасний випадок. Але якщо повністю захистити себе від подібного роду неприємностей неможливо, то мінімізувати фінансові втрати, пов'язані з їх виникненням, абсолютно реально.

Чинне в Україні законодавство (ЗУ «Про туризм») передбачає обов'язкове туристичне страхування громадян, яке включає у себе медстраховку і страховку від нещасних випадків. При цьому зобов'язання по контролю за наявністю у туриста даного виду страховки належить на турфірми.

Що і як можна застрахувати?

Стандартний набір послуг, який, як правило, передбачає договір страхування туриста, що виїжджає за межі України, включає:

  • медпослуги (госпіталізацію, амбулаторне лікування, надання лікарських препаратів відповідно до призначення лікаря);
  • транспортні послуги з доставки до найближчого медзакладу;
  • репатріацію останків;
  • стоматологічне обслуговування в екстрених випадках.

При цьому більшість страховиків пропонує туристам доповнити стандартний «страховий пакет» додатковими послугами, а саме, включити у договір страхування:

  • оплату телефонних переговорів, безпосередньо пов'язаних зі страховим випадком;
  • оплату зворотного квитка у країну проживання, якщо запланований від'їзд не відбувся через настання страхового випадку;
  • оплату вартості квитків для одного з близьких (постійно проживає на території України) застрахованої особи у країну тимчасового перебування при настанні нещасного випадку і т.п.

Оформити туристичний страховий поліс онлайн на сайті www.ukrfinservice.com.ua можна через інтернет, скориставшись послугами страхових фірм, що надають послуги страхування сайтам-агрегаторами таким як УкрФін. При цьому вартість полісів, придбаних через інтернет, буде значно нижче.

Однак, бажаючи заощадити час і гроші, не слід забувати, що перш ніж купити поліс, слід переконатися у надійності страховика: ознайомитися з відгуками клієнтів і, перш за все, історією і сумами страхових виплат. При цьому, як показує практика, покупка страхового поліса в «реалі», в офісі страхової фірми або у турагента - більш надійний спосіб застрахувати себе від ризиків під час турпоїздки.1