Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 6 » Будівництво скляного будинку під ключ у стилі фахверк від компанії Kager

Будівництво скляного будинку під ключ у стилі фахверк від компанії Kager

Споруда заміських котеджів та будинків - популярна сьогодні послуга. Саме власний будинок за містом дозволяє відпочити від шуму і суєти, розслабитися і насолодитися єдністю з природою.
Будівництво скляного будинку під ключ у стилі фахверк від компанії Kager

Сучасні котеджі і заміські будинки будуються із різних матеріалів, за різними технологіями. Особливою популярністю і любов'ю серед замовників останнім часом користуються фахверкові будинки від компанії Kager. Практичні, красиві, надійні і модні, максимально комфортні для життя - все це сучасні споруди від європейського виробника.

Історія перших фахверков сягає у далеке минуле. Вперше каркасні будинки фахверкового типу з'явилися у 14-15 столітті в Німеччині. Всього за кілька років нова технологія будівництва будинків «розповзлася» по всій Європі, з часом прийшла і в Україну.

Сьогодні замовити фахверковий будинок від Kager можна не тільки у Києві, а й в будь-якій області країни.

Технологія фахверк - що це?

Фахверк - це споруда, яка має особливо міцний дерев'яний каркас, який прекрасно проглядається на фасаді. При цьому стіни будівлі можуть бути виконані з різноманітних матеріалів, навіть зі скла. Сучасні високоякісні матеріали, будівельні технології, а також ідеї дизайнерів дозволяють реалізувати у життя найкреативніші і ексклюзивні проекти фахверкових будинків.

Особливості будівництва будинків у стилі фахверк в Україні

Основна відмінна риса будинків-фахверків - найміцніший каркас з натурального дерева з особливим просоченням (протигрибковими і антикорозійними складами), а також особливий заповнювач, який клієнт вибирає за своїм бажанням. У процесі зведення будівель використовуються не типові дошки, а балки з великим перетином (переважно з сосни). Це дозволяє розширити будинковий простір і зробити котедж більш просторим всередині.

Якщо як заповнювач застосовується скло, то використовуються спеціальні варіанти з додатковим посиленням, які роблять скло ще більш міцним і стійким до механічних пошкоджень.

Будівництво якісного сучасного будинку у стилі фахверк від компанії Кагер може бути виконано у будь-якому стилі або ж стати вдалим симбіозом декількох стилістичних рішень. Наприклад, поєднувати у собі елементи класики та модерну.

Фахверк - це будинок, який не тільки має привабливий вигляд, але і відрізняється особливою надійністю. Запас міцності фахверка в 8 разів більше, ніж типових заміських котеджів, зведених за застарілими будівельними технологіями. Відмінна надійність і міцність гарантує довгий термін служби споруди - фахверк зможе простояти не одне десятиліття і витримати будь-які погодні катаклізми.

Вражає замовників і швидкість зведення каркасних будинків. Завдяки простоті виробництва і оперативності споруди, весь процес займає всього кілька тижнів, без шкоди якості.

Якщо на етапі будівництва ви захочете змінити площу або планування будинку, то це не стане великою проблемою. Масштабованість - ще один незаперечний плюс будь-якого фахверка.

Фахверкові будинки від компанії Kager доступні для замовлення вже сьогодні. Не варто мріяти! Починайте діяти. Прямо зараз виберіть один з готових проектів на сайті компанії Kager або ж замовте індивідуальний проект будинку за своїм смаком. Ми реалізуємо у життя ваші побажання і допоможемо стати власником будинку-мрії у самий найближчий час.


Відео1