Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Стільці з дерева - вінтажний шик і сучасний дизайн

Стільці з дерева - вінтажний шик і сучасний дизайн

Неможливо уявити житловий будинок або робочий кабінет без стільців.

Сьогодні в магазинах представлена величезна кількість найрізноманітніших стільців і крісел. Важливо в цьому різноманітті вибрати комфортні, ергономічні і якісні меблі.

Не менш важливо, щоб стільці за стилем підходили обстановці кімнати в цілому. При виборі зверніть увагу на якість матеріалу і фурнітури.

Практично жоден матеріал не зрівняється за  своїми неповторними властивостями з натуральним деревом. Тож не дивно, що такий елемент домашнього меблювання, як дерев'яні стільці, користується постійним попитом і популярністю вже протягом декількох тисячоліть. Незважаючи на те, що в даний час меблеві салони готові запропонувати масу виробів на основі самих різних матеріалів, в тому числі більш сучасних, ніж деревина, такий класичний варіант як і раніше займає перше місце в списках переваг більшості клієнтів. Так, дерев'яним стільцям надають переваг над  скляними, металевими, пластиковими ... Адже дерево затишне і дуже тепле.

На думку фахівців, основний секрет дерев'яних меблів полягає в тому, що вони здатні надати елегантність будь-якого інтер'єру і виглядати при цьому абсолютно доречно. Такий матеріал, як дерево, також має властивість дарувати людині відчуття тепла і затишку, яке незримо присутнє в атмосфері будинку. Крім того, меблі, виготовлені з натуральних матеріалів, є екологічно безпечним предметом оформлення інтер'єру.  Для прикладу, меблі  з тика, це твердження стосується в повній мірі, так як деревина цього дерева не вимагає обробки лаком або фарбою. Це рідкісне дерево відоме дивовижною міцністю і довговічністю. Стільці, як і будь-які меблі з тика, прослужить вам не одне десятиліття. З роками деревина набуває красивого коричневого відтінку, що додає їй ще більшого шарму.

Погодьтеся, такі меблі можна вважати вдалим вкладенням капіталу. Вона цілком може вважатися справжньою сімейною реліквією, що переходить з покоління в покоління.

Дерев'яні стільці підходять практично до будь-якого інтер'єру. Добротні та елегантні upholstered chair, вони стануть прекрасним доповненням до класичного стилю в дизайні.

Цікаві в дизайнерському виконанні, стільці стануть прекрасним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення, будь то вітальня, кухня або літня тераса ресторану.

Слід віддати перевагу стільцям  і іншим елементам інтер'єру, виготовленим з твердих сортів деревини, тому що саме вони стануть найбільш міцними і довговічними конструкціями в будинку. Найбільшим попитом користуються  такі різновиди дерева, які використовуються для виробництва якісних стільців: вишня; сосна; дуб; ясень.

У володара комплекту дерев'яних стільців є можливість проявити будь-яку власну дизайнерську фантазію і прикрасити фабричні меблі унікальними малюнками, а також при бажанні перефарбувати її в інші кольори. Адже кожному хочеться мати вдома щось унікальне. Хоча меблі з натурального дерева так чи інакше будуть унікальними - не існує двох однакових дерев.1