Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Спермограма у Києві при діагностиці безпліддя у чоловіків від IGR LAB

Спермограма у Києві при діагностиці безпліддя у чоловіків від IGR LAB

Чоловічим безпліддям лікарі називають нездатність організму чоловіка до відтворення бажаного потомства. Якщо протягом року регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції парі так і не вдалося зачати дитину, слід звернутися в "Медичний центр ІГР" і пройти комплексне обстеження.
сперматозоїди

Чоловіче безпліддя сьогодні - не вирок. Це тимчасова нездатність до зачаття і проблема, яка може бути вирішена за допомогою сучасної медицини.

Особливості безпліддя у чоловіків

На відміну від жінок, у 90% випадків будь-яка симптоматика безпліддя у чоловіків відсутня. При цьому пацієнти навіть не підозрюють про те, що мають порушення і збої в роботі органів репродуктивної системи. Чоловіки прекрасно себе почувають і часто дізнаються про свою проблему абсолютно випадково після того, як пара приймає рішення завагітніти.

Найбільш поширені причини чоловічого безпліддя

Чинників, здатних викликати порушення фертильності у представників сильної статі, набагато менше, ніж у жінок. Найпоширеніші з них:

Гормональні збої. Характерні не тільки для жіночого, але і чоловічого організму. Найчастіше порушення даного типу діагностуються у чоловіків у віці після 40-45 років, коли відбувається поступове зниження рівня тестостерону.

Інфекційні захворювання. Саме хвороби, що передаються статевим шляхом, найчастіше порушують нормальну роботу органів репродуктивної системи у чоловіків. Хвороботворні мікроорганізми безпосередньо впливають на рухливість сперматозоїдів і в цілому погіршують якість сперми.

Запальні захворювання. Найчастіше мова йде про простатит та інші запалення в органах сечостатевої системи.

Шкідливі звички. Куріння, вживання алкоголю і т. п. Значно погіршують якість сперми і неминуче позначаються на здатності насінної рідини до зачаття.

Вроджені аномалії у будові статевих органів. Зустрічаються вкрай рідко. При цьому безпліддя виникає в результаті неможливості проведення повноцінного статевого акту.

Тривалий і частий вплив високих температур (наприклад, при регулярному відвідуванні сауни). Також погіршує якісні параметри сперми.

"Медичний центр ІГР" у Києві пропонує пройти комплексне обстеження чоловічого безпліддя в будь-який зручний час. Наші фахівці уважно ставляться до здоров'я пацієнтів, пропонуючи найсучасніші, ефективні і безболісні методи лікування.

Сдача спермограми у Києві та лікування безпліддя у чоловіків

Після отримання результату спермограми, постановки діагнозу і визначення першопричин порушення фертильності хворому можуть бути рекомендовані:

  1. Медикаментозна терапія;
  2. Хірургічне лікування;
  3. Екстракорпоральне запліднення;
  4. ЕКЗ + ІКСІ.

Якому б варіанту лікування ви не віддали перевагу, можете бути впевнені, що лікарі ЕКЗ клініки "ІГР" запропонують медичні послуги найвищого рівня і зроблять все можливе, щоб найближчим часом ви змогли стати батьками.

Наші переваги:

  • Кращі лікарі столиці у сфері гінекології та репродуктології;
  • Лояльні ціни;
  • Можливість діагностики та лікування в умовах однієї клініки;
  • Індивідуальний підбір програм і схем лікування;
  • Повна конфіденційність.


1