Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 4 » Меблі в стилі лофт

Меблі в стилі лофт

Багато із тих людей, хто вирішив, що буде оформляти інтер'єр свого житла саме в лофт стилі, практично відразу ж замислюється і про меблі. Люди починають пошуки таких меблів і часто бувають засмучені - їм не завжди і не скрізь хочеться застосовувати такі лофт меблі. У чому тут справа?

А справа ось у чому. Під меблями в стилі лофт розуміють, перш за все, меблі, стилізовані під предмети, які могли або повинні були бути присутніми в фабричних і складських приміщеннях або містити в собі матеріали, антураж, властиві заводу, фабриці. Якщо це стіл, то з металу або поєднання металу з грубо-обробленою дошкою, якщо це стілець, то це теж щось подібне, груба дошка, шматок металу, в поєднанні з водопровідною трубою або металевим профілем, а вже якщо комод, то у вигляді ящика для зберігання інструменту і металовиробів, або у вигляді морського контейнера.

І таких меблів на сучасному меблевому ринку багато. Але скажіть, хіба багатим власникам сучасних лофтів так вже хочеться сидіти на цих залізних або дощатих табуретах і користуватися цими ящиками для інструменту? Нам здається, що немає. Від цього можна дуже швидко втомитися.

Так, звичайно, для стилізації, більшої переконливості вашого лофт-інтер'єру ви можете помітити 2-3 предмета зі стилізацією в стилі лофт в якості окремих арт-об'єктів. Що це може бути?

Для офісу - окремі предмети офісних меблів «ретро» або стилізованої під неї. Це предмети меблів з числа офісних тумб, шаф минулих років або меблів, що нагадує старі скрині і валізи, щоб викликати асоціації зі старими портами або вокзалами або зі старих потертих шкіряних меблів. Це можуть  бути штучно зістарені шкіряні меблі, які, до речі, дуже стильно виглядать в таких інтер'єрах. Для інтер'єрів у стилі лофт підходить практично будь-який стиль меблів, а особливою популярністю користуюються industrial cafe chairs.

Але основна маса меблів, яка буде стояти у вас вдома, або в офісі - це повинна бути сучасна стильна мебель, яку іноді називають дизайнерською. Для інтер'єрів у стилі лофт підходить будь-який стиль меблів. Це справа тонкого смаку і вміння поєднувати простір з меблями і предметами, необхідними сучасній людині, протиставляти нове зі старим.

Повторимося, що внутрішній простір тут виглядає скромним фоном для вишуканих речей. А такими вишуканими речами може бути і антикварна мебель, і просто старовинна, або зістарені меблі. Безумовно до інтер'єрів у стилі лофт підходять меблі в класичному, мінімалістських стилях, гарні для цих цілей арт деко і модний нині прованс, підійдуть до цього стилю і предмети меблів в стилях хай-тек, індустріальному, колоніальному, навіть східному і його різновиді японському.

Головне - меблі не повинні бути позбавлені смаку і бути дуже дешевими. Дешеві меблі з ДСП, в якому б стилі вони не були виконані, тут явно недоречні. Це так як,  володар дорогих брендових або вінтажних аксесуарів, надіне на себе дешевенький костюмчик.1