Ціна на золото в ломбардах

Ні інфляція, ні економічні потрясіння не страшні тим, хто володіє цим дорогоцінним металом. І якщо терміново потрібні кошти, а взяти їх ніде, завжди можна продати (здати) або закласти вироби з золота в ломбард.
Ломбард - фінансова установа, яка видає кредити під заставу майна. В якості застави можуть бути вироби з дорогоцінних металів, техніка (побутова, робоча), автомобілі та інше, - все те, що має високу ліквідність. У ломбардів є ряд переваг - швидкість, конфіденційність і безвідмовність. Процедура досить проста: ви пропонуєте ювелірний виріб, його зважують, оцінюють, укладають договір і видають гроші протягом декількох хвилин. Ломбарду не потрібна довідка про доходи (в якості гарантії викупу), з документів знадобитися тільки паспорт.
Як формується ціна на золото в ломбардах?
Ціна, яку можна отримати за свій виріб, відрізняється від магазинної, тому як ювелірне золото включає в себе вартість металу і роботу ювеліра. І чим відоміший ювелір, тим вище вартість його роботи. У ломбардних установах оцінюється лише дорогоцінний метал, причому по іншій ціні - скупній. Так що, здаючи в ломбард прикраси від відомого ювелірного дому, втрати в грошах набагато більші в порівнянні із стандартним серійним виробом.
При оцінці враховується проба, вага, знос прикраси, а дорогоцінні камені часто зовсім не беруться до уваги. Таким чином, можна отримати від 40 до 70% від ринкової вартості виробу - в залежності від ломбарду.
Ціна 585 проби золота в Україні коливається в залежності від регіону країни і ступеня зносу ювелірного виробу. Ломбард «Золота скриня» пропонує закласти грам золота 585 за ціною, яка є дуже привабливою для отримання позики.
Золоті вироби не вигідно продавати (здавати) ломбарду, а тільки залишати як заставу. Щоб отримати велику суму грошей на руки, доведеться оформити заставу, навіть якщо клієнт не маєте наміру повертатися за своїм золотом.
Відчуваючи фінансові труднощі, громадяни нерідко вдаються до послуг ломбардів. Ці фінансові установи можуть викупити або взяти в якості застави по позиці золото в будь-якому вигляді. Такий варіант зручний для тих, хто має на руках золоті прикраси, лом, монети, але не володіє достатньою кількістю часу для їх реалізації через аукціони або дошки оголошень. Проте, здаючи дорогоцінний метал в ломбард, бажано заздалегідь з'ясувати всі тонкощі цього процесу.
Поради, щодо здачі золота в ломбард
Маючи твердий намір без повернення або на певний термін здати вироби з золота в ломбард, має сенс прийняти до уваги практичні рекомендації.
Ні в якому разі не можна здавати свої цінності в першу-ліпшу установу, оскільки таке рішення може призвести до таких неприємностей:
- По-перше, можна стати жертвою шахраїв або неспроможних фірм. В результаті може виявитися, що повернувшись за своїм золотом можна не виявити і самого ломбарду;
- По-друге, можна прогадати на ставках і вартості. Оскільки різні установи пропонують різну ціну, можна вибрати найкращий варіант і навіть поторгуватися.
Найкраще зупинити вибір на тих ломбардах, які заслужили схвальні відгуки родичів і знайомих, працюють більше 5-ти років на ринку або діють в рамках єдиної великої мережі.