Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Розваги » Барні стільці в інтер'єрі

Барні стільці в інтер'єрі

Ще зовсім недавно стільці барного типу можна було зустріти тільки в закладах комерційного типу. На сьогоднішній же день стало досить популярно використовувати в дизайні інтер'єру кухні власного будинку або квартири невелику барну стійку.
Барні стільці в інтер'єрі

При цьому високі стільці, що крутяться, сьогодні стали досить частими гостями серед домашніх інтер'єрів. Вони сприяють створенню найбільш стильного і сучасного дизайну приміщення і не займають багато простору.

Як і де розміщувати?

Барна стійка є майже  в кожному поважному клубі або питному закладі. У таке місце люди приходять, щоб не тільки випити, але також і поспілкуватися з друзями, завести нові знайомства або просто відпочити від танців.

Не менш вдало такі композиції виглядають і в домашній обстановці. І якщо у вас дефіцит вільного місця на кухні, то застосування барних стільців metal backless bar stool стане просто ідеальним рішенням для різноманітності дизайну інтер'єру. Цей різновид меблів відрізняється своєю компактністю, він не забере багато місця усередині приміщення.                                                              

При цьому стійку можна використовувати в якості додаткового кухонного столу. Це ж правило працює і для офісних їдалень.

Ще одним не менш популярним прийомом застосування стійок виступає зонування великого приміщення. Наприклад, в однокімнатних студіях таким чином можна вдало відгородити вітальню кімнату від кухонної частини.

Такі предмети меблів, як барні стільці та стійка виглядають футуристично і неординарно, вони відмінно поєднуються з багатьма сучасними стилями і дизайнерськими рішеннями. Не менш чудово виглядає предмет меблів не тільки всередині приміщення, але також і на вулиці, що може стати непоганим рішенням для літніх кафе.

Пластик, метал і шкіра

Як правило, основи сучасних барних стільців виготовляються з металу. Такий підхід забезпечує належну надійність, довговічність і міцність. При цьому хромована частина стільця відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр приміщення, не піддається корозії та легко очищається і миється.

Ще  барні стільці виготовляються  із пластику, оббитого штучною шкірою. При цьому широкий асортимент всіляких забарвлень дозволяє споживачам підібрати вироби індивідуально під наявні забарвлення стін або інших предметів меблів.

Сьогодні барні стільці можна спостерігати майже у всіх популярних дизайнерських стилях. Найголовнішим тут є грамотно підібрати меблевий аксесуар конкретно під свою кухню. Наприклад, еко шкіра стане відмінним рішенням при стильовому рішенні модерн, в той час як хай -тек для неї не зовсім рідна стихія.

Крім цього, футуристичні пластикові сидіння прекрасно впишуться при мінімалізмі, техно і тому ж hi-tech, однак серед великої кількості дерева можуть виглядати не в своїй тарілці.

Таким чином, проявивши трохи фантазії, ви зможете чудово перетворити ваше житло за допомогою барної композиції.1