Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 5 » Бий краще і сильніше з BeyBlade

Бий краще і сильніше з BeyBlade

Проста, весела і захоплююча гра популярна серед хлопців усього світу. Підкорила серця вона і багатьох батьків, які не проти битися зі своїми дітьми, а, можливо, і між собою.
BeyBlade

Бейблейд - це дзига, яка розкручується за допомогою спеціального пускового пристрою. У процесі гри суперники одночасно кидають дзиги на ігрове поле, де вони крутяться і стикаються один з одним. Переможцем виходить той, у кого іграшка не розлетілася на частини і крутилася довше всіх.

Історія іграшок BeyBlade

Дзиги БейБлейд Бурдс були створені в 90-х роках в Азії. Розроблялися іграшки за участю японського автора Такао Аокі, який випустив серію коміксів про цю гру.

Обкладинка коміксів мангівеу Blade Burst.Перші блейди представила світу компанія Takara (Такара томі), а в 2002 році ліцензію отримав виробник Hasbro. Нові вдосконалені дзиги "Battle Strikers" з можливістю дистанційного керування пропонує і бренд Mega Bloks.

Гра BeyBlade, аніме-серіал і комп'ютерні ігри швидко отримали визнання, при цьому число шанувальників продовжує зростати. У 2004 році в Америці відбувся перший в історії чемпіонат з бейблейду.

Іграшкові дзиги BeyBlade

Всього за час існування виробник BeyBlade випустив три покоління волчків, кожне наступне з яких досконаліше попереднього.

Іграшка складається з трьох частин, що впливають на її характеристики:

  • верхня – енергетичний шар, що визначає ефект при зіткненні вовчків;
  • Середня – силовий диск, від якого залежить маса іграшки та її поведінка під час бою;
  • нижня – обертовий наконечник, що створює характер руху.

Існує кілька типів «звірів», найвідоміші:

  • атакуючий (Волтраек) — з зубчастим наконечником;
  • витривалий (Зейтрон або Зака) — зі сталевою кулькою;
  • балансуючий (Спрайзен) — в основі з пластикової кульки;
  • тримаючий оборону (Вайврон) – з обертовою кулькою.

дзиги BeyBlade

Характеристики волчков:

  • Штормовий пегас — спеціальними прийомами іграшки є зоряна атака, метеоритний дощ, крило торнадо, напад штормового вітру. Покращений варіант - галактичний пегас.
  • Великий вибух — володіє прийомом «сильний вибух торнадо», є можливість зміни режиму.
  • Вогняний стрілець-кент — активно працює кігтями, захоплюючи противника.
  • Полум'яні ваги - володіє можливостями «звуковий захист» і «пекельний вибух».

Дзиги можна "прокачувати" самостійно, деякі роблять їх навіть з конструкторів лего. Якщо зібрати всю колекцію, то можна влаштувати справжнє конструкторське бюро-дзиги можна "прокачувати", замінюючи елементи, посилюючи властивості бійців.

Арени для волчков BeyBlade

Іграшкові арени випускаються з міцного нетоксичного кольорового пластику. У магазинах вони представлені різної форми — від круглої до багатокутної. Особливості конструкції:

  • дно арени вкрите рельєфними візерунками, своєрідними завихреннями, що додають бою видовищності;
  • високі пружні борти відштовхують дзиги при зіткненні;
  • на рингу є різні пастки у вигляді отворів в корпусі, а також кути, вибратися з яких «звірові» буде нелегко.

Враховуючи всі «підводні камені» поля, вгадати, як буде рухатися блейд, неможливо.

Тепер можна придбати цілий стадіон для битв Beyblade Burst, на якому одночасно можуть змагатися двоє або четверо гравців.

Новинка носить назву Switchstrike Battle Tower (вежа битв) E2393. Комплектація набору включає: два дзиги, два пускових пристрої і сам стадіон.

Вовчки запускаються в спеціальні ніші і обертаються на арені всередині стадіону, де стикаються, відскакують один від одного і навіть провалюються на рівень нижче крізь отвори-пастки. Виглядає дуже круто!

Для чого потрібен пусковий механізм?

Для більш вдалого запуску дзиги Бейблейд Бурст (обертався з максимальною швидкістю і довше, ніж у суперників), застосовується спеціальний пусковий пристрій. Він міцно зчіплюється з блейдом, дозволяє запустити його вліво або вправо. Використовувати механізм не обов'язково (запустити дзигу можна і вручну), але з його застосуванням буде більше шансів стати переможцем у битві. До речі, його зручно носити з собою як брелок.

Іграшка "Бейблейд" не тільки дозволяє цікаво провести вільний час, але і корисна, так як розвиває у дитини дрібну моторику рук і тренує координацію рухів.



1