Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 7 » Що таке дропшиппинг і чому це прибутково

Що таке дропшиппинг і чому це прибутково

Що таке дропшиппинг і чому це прибутково

Дропшипінг-продаж товару через постачальника. Процедура проводиться наступним чином:

  • продавець знаходить постачальника, який працює за даною системою;
  • постачальник призначає відсоток за кожну успішну продаж;
  • продавець реалізовує товар через Інтернет;
  • комісійні забирає собі.

Здавалося б, класична схема продажів. Тільки в цьому випадку немає ніякої необхідності купувати товар, для його подальшої реалізації. Просто домовляєтеся з постачальником і приводите  йому клієнтів, а за це він виплачує винагороду у вигляді відсотків.

Така позиція вигідна всім:

Виробнику не потрібно думати куди збути товар, а значить немає ніякої необхідності проводити рекламні компанії і зливати бюджет. Завдяки цьому ціна на первісну продукцію зростає несуттєво;

Продавцю не потрібно думати, де шукати кошти і зберігати вироби, а значить можна витратити більше на залучення покупців;

Покупець може купити товар за приємною ціною, за рахунок відсутності високих магазинних націнок.

Ще один приємний момент для покупця - покупка без передоплати. Постачальники роблять все можливе, щоб покупка доставила максимальний комфорт клієнту, тому оплата проводитися під час отримання виробу. Це виключає будь-якого роду шахрайство, а значить робить будь-який інтернет-магазин чесним і надійним. Така ідея відмінно підходить як для landing-page, так і для повноцінних інтернет-магазинів.

За допомогою такого варіанту співпраці можна реалізовувати:

  • одяг та взуття (особливою популярністю користуються кросівки зі світовим ім'ям), а також аксесуари та біжутерію;
  • автозапчастини. Особливим попитом користуються запасні деталі преміум брендів;
  • посуд і товари для дому;
  • косметику і парфумеріію.

Список можна перераховувати до нескінченності, адже при бажанні можна реалізувати абсолютно все.

Як знайти надійного постачальника товарів, який не підведе?

Вибір постачальника-основоположна успішним продажам і виплатам. Перевірений виробник на вагу золота, тому його пошук є ключовим первісним завданням.

Постачальника можна визначити за допомогою відповідних відгуків. Якщо партнер дійсно вигідний, то знайти коментарі про його роботу не складе праці.

Для прикладу, можна знайти сотні позитивних відгуків надійних партнерів про компанію ELTEX MODA, яка займається виробництвом жіночого одягу.

Якість продукції знаходиться на високому рівні, за рахунок чого фірма має постійні замовлення.

Почати працювати з компанією вкрай просто – достатньо лише зареєструватися на офіційному сайті і уважно вивчити інструкцію, після чого можна приступати до роботи.

Єдиним невеликим мінусом є невеликий асортимент продукції, тому співпраця підійде далеко не всім. Але  не намагається охопити всі сфери діяльності. Сфокусованість на якості дозволяє робити якісний продукт, на який завжди буде попит. Така політика дозволить триматися на плаву ще багато років, а велика кількість партнерів – тому підтвердження.

Постачальники в Китаї найбільш дешеві, тому попит на них вкрай високий.

Щоб переконатися в чесності виробника, відразу підписуйте контракт, попередньо ознайомившись з усіма умовами. Так ви підтвердите власну надійність, заодно переконавшись в надійності постачальника. Але, така рекомендація не стосується дрібних продажів, так як виробникові буде не вигідно займатися зайвими клопотами з документацією. Тому, на початкових етапах завжди присутній ризик. Скоротити ризик можна пробними продажами. Так ви витратите трохи більше часу, але будете впевнені у виплатах.1