Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 7 » Демісезонні куртки для жінок: як вибрати та з чим поєднати

Демісезонні куртки для жінок: як вибрати та з чим поєднати

куртка Eltex-moda

Давно помічено: якими б розумними і чудовими ми не були, зустрічають нас, все-таки, по одягу. Але стильний і модний одяг потрібен не тільки для створення першого враження.

Своїй власниці він додасть впевненість і в повсякденному житті, а впевненість, як відомо, - запорука успіху у всьому.

Влітку підібрати ефектний одяг дуже легко, але як одягатися, коли на вулиці стає прохолодно?

Що одягнути, щоб виглядати привабливо  і  відчувати себе при цьому максимально комфортно? В наші дні кращі виробники одягу  вирішують цю проблему, пропонуючи модницям демісезонні куртки.

Чим хороша демісезонна куртка?

Отже, це легка, зручна і при цьому надзвичайно елегантна річ. При її створенні дизайнер відчуває себе досить вільно, що дозволяє йому реалізувати найрізноманітніші стилістичні рішення.

Цим пояснюється те дивовижне розмаїття, яке можна бачити в колекціях демісезонних курток кращих українських  виробників одягу.

Вибираючи одяг торгової марки Eltex-moda, ви отримаєте можливість створити яскравий оригінальний образ, який буде виділяти вас серед інших жінок.

Ще одна перевага демісезонних курток – універсальність. У такому одязі можна і на роботу піти, і на клубну вечірку, і на мотоциклі, якщо захочеться, прокататися нічним містом.

Здавалося б, демісезонну жіночу куртку дуже легко вибрати і придбати при такому широкому виборі.  Насправді, не кожна жінка чи дівчина знає, яку їй куртку вибрати, щоб не зіпсувати нею свій образ, а навпаки прикрасити. За допомогою правильно обраної куртки легко можна коригувати фігуру, приховувати її недоліки.

При виборі демісезонної  куртки варто пам'ятати про те, що вона повинна бути не тільки красивою, стильною , модною. в ній повинно бути затишно і тепло, але і про те, що демісезонна куртка купується не на один рік. Так само обрана куртка не повинна обмежувати рухи, в ній має бути комфортно і затишно. Важливо звертати увагу на те, з якого матеріалу зшита куртка, на шви, які повинні бути рівними, одним словом на якість демісезонної куртки. Гарним і практичним варіантом жіночої демісезонної куртки є модель з капюшоном, яка в  холодну дощову погоду «врятує» і зігріє від примх погоди.

Зараз виробники пропонують величезний вибір жіночих демісезонних курток http://vskidku.com.ua/article/modno-vovremya-udobno-zhenskie-kurtki-eltex-moda, різних моделей і кольорів, як говоритися на будь-який смак і колір.

Куртка по типу фігури

Незважаючи на те, що демісезонна куртка є предметом верхнього одягу, її необхідно підбирати відповідно до фігури, щоб приховати при необхідності її недоліки і акцентувати увагу на її перевагах  та завжди виглядати стильно, модно і при цьому відчувати себе комфортно. Модельєри виділяють основні 4 типи фігури це:

  • трикутник-вузькі плечі і широкі стегна.
  • трикутник перевернутий-широкі плечі і вузькі стегна.
  • прямокутник-струнка фігура, в якій ширина плечей і стегон однакова.
  • яблуко – має великий живіт.

Для власниці трикутного типу фігури модельєри рекомендують вибирати моделі курток, які акцентують увагу на грудях і плечах, для того що б візуально збільшити їх.  Такими акцентами можуть бути погони, велика кишені на грудях, широкі лацкани. Не рекомендуються короткі моделі демісезонних курток, які будуть акцентувати увагу на ширину стегон прикрашені паєтками і великими кишенями, розташованими в нижній частині.

Представницям фігури перевернутого трикутника варто вибирати моделі демісезонних курток, які будуть акцентувати увагу на стегнах, які необхідно візуально збільшувати. Прийдуть на допомогу моделі курток з великими накладними кишенями розташованих в нижній частині куртки і широкі пояси з об'ємною пряжкою. Довжина куртки повинна доходити до середини стегон. Не рекомендуються короткі куртки, які візуально будуть збільшувати плечі.

Тим представницям прекрасної статі, у яких прямокутний тип фігури, необхідно концентрувати увагу оточуючих на талії. Довжина куртки повинна доходити до середини стегна. Якщо в моделі передбачений якийсь декор або прикраси, вони повинні розташовуватися як вгорі, так і внизу куртки. Ттак само підійде широкий пояс з пряжкою. Не рекомендуються куртки коротких моделей.

Жінкам і дівчатам, у яких тип фігури яблуко не варто впадати у відчай. В їхньому  випадку важливо уникати курток з блискучих тканин, наприклад болоньї, і обтягуючі фасони курток. В даному випадку підійдуть куртки вільного і трапецієподібного крою. Про всілякі пояси і пряжках варто забути.

Ознайомившись з порадами можна приступати до самостійного вибору демісезонної жіночої куртки.1