Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 1 » Як вибрати офісні меблі?

Як вибрати офісні меблі?

Отже, ви вже придбали або орендували приміщення для своєї компанії, і тепер перед вами постало питання, які меблі купити. Адже меблі повинна бути не тільки зручними, але і приємними оку, створювати затишок, подобатися вашим співробітникам і партнерам. У цій статті ми поговоримо про те, яких принципів краще дотримуватися при покупці меблів для офісу.
офісні меблі - крісла та стільці

В першу чергу, вам треба розглянути схему вашого офісу і визначитися, які саме меблі вам знадобляться, в якій кількості, як її розташувати, в якій кольоровій гамі і в якому стилі вони повинна бути виконана і т.п. Визначитися, скільки співробітників буде у вас працювати і які комплекти меблів знадобляться для цього. Одне стандартне робоче місце складається з стола, тумби, офісного крісла або офісного стільця і шафи для документів. Цей список може варіюватися, адже, наприклад, можна виділити одну шафа на двох співробітників, або виділити місця для відвідувачів. Крім цього, знадобляться комп'ютерні столи, стелажі, шафи для одягу і т.д. Більш докладний список вам краще продумати самостійно. Не забрудьте замовити достатню кількість офісних крісел і офісних стільців для ваших співробітників і клієнтів та обов’язково купити комп'ютерне крісло для тих співробітників, які багато часу проводить за монітором. При цьому майте на увазі, що офісні крісла та офісні стільці поділяються на три основних типи: крісла для керівників, крісла для персоналу (оперативні крісла) і крісла і стільці для відвідувачів.

Необхідно заздалегідь вибрати матеріал, з якого буде виготовлені меблі. Бюджетним варіантом будуть меблі з ДВП. Вони більш невибаглива у використанні, ніж меблі з натуральних матеріалів, легше ріжеться і обробляється, більш стійка до агресивного впливу вологи. Як облицювання може використовуватися ламінат або меламін. Ламінат вам стане в нагоді, якщо ви хочете мати колір поверхні, як у натуральних порід дерева, так як на нього легко наносяться будь-які малюнки, в тому числі, які імітують дерево. Мінус такого покриття - то, що не дуже стійке до зносу, легко стирається, не дуже добре переносить високі температури. Меблі, покриті меламіном, товстим шаром полімерного покриття, куди більш стійкі до впливу, проте імітувати малюнок породи дерева не вийде. Другий варіант куди практичніше, тому якщо ви готові пожертвувати деяким естетичним задоволенням, то візьміть меблі, покриті меламіном. В цьому випадку у вас буде менше хвилювань щодо того, чи п'ють каву співробітники на такій поверхні.

Однак, ДВП використовується в якості самого доступного варіанту. Є багато інших рішень, наприклад, шафи та стелажі з металу, пластику і скла. Загартоване, міцне скло в інтер'єрі офісу може зробити його більш «футуристичним», прозорим і незвичайним. Так що якщо ви віддаєте перевагу дереву сучасним матеріалам - підбирайте такі меблі. Зносостійкість у неї чудова, а офіс в стилі хай-тек вразить ваших партнерів, особливо якщо ваша компанія якось причетна до сфери високих технологій.

Країна-виробник принципової ролі не грають. Більш того, вітчизняні виробники при хорошій якості меблів мають перевагу, так як зарубіжна мебель обходиться дорожче через витрати на транспортування. Оцініть фізичні якості меблів самостійно, спробуйте її в застосуванні, прикиньте, через які конструкційні недоробки вона може бути незручна. Подумайте, які ще меблі вам можуть знадобитися в майбутньому, і поцікавтеся у продавця, чи є подібні елементи в серії. Якщо немає, або якщо ваш офіс має нестандартну форму, вам доведеться їх виготовляти на замовлення.

Останнім часом з'явилася тенденція на меблі округлих форм. Такі меблі психологічно краще сприймається колективом, співробітники працюють як єдине ціле, а переговори ведуться легше. Ця мода зараз розгорілася в Європі і поступово набирає обертів у нас в країні. Постарайтеся поєднувати цю моду і свою фантазію (якщо будете замовляти якісь елементи), і ваш офіс придбає своєрідний вид.

Основний принцип в покупці меблів-це педантична точність. Вимагайте у продавця схеми збірки, за якими 8-10 місць досвідчені робітники можуть зібрати за 1-2 години. Перевіряйте при огляді меблі на предмет дефектів, стружки, відшарування покриття, конструкційних дефектів і т.п. Якщо при складанні виявилося, що якихось елементів не було в комплектації, вимагайте їх доставки. Коли до вас привезли меблі, огляньте спочатку упаковку - в ній не повинно бути вм'ятин, дірок і т.п. В іншому випадку краще поверніть меблі назад, так як через дірки в упаковці можуть пошкодитись меблі.1