Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 1 » Різноманітність налобних ліхтарів

Різноманітність налобних ліхтарів

Світлодіодні налобні ліхтарі стають популярнішими в різних сферах життя.
Різноманітність налобних ліхтарів

Високі вимоги до налобних ліхтарів можуть пояснюватися цілою низкою фундаментальних переваг. Головна перевага - це вільні руки. Ви можете робити все що завгодно двома руками. Завдяки цьому факту ефективність роботи і безпека вище. Ви можете насолодитися зручністю світлодіодних ліхтарів. Сьогодні ви можете використовувати найяскравіші ліхтарі в різних сферах. Це корисний і потрібний пристрій не тільки в промисловій сфері, але і в щоденному використанні. Наприклад, вони стануть в нагоді на риболовлі, у поході, при їзді на велосипеді або роликах в пізній час, в машині в гаражі, для читання книг і в інших ситуаціях.

Вони широко використовуються дигерами, спелеологами, туристами, мисливцями, пожежними, спортсменами, альпіністами і так далі. Існує різні види налобних ліхтарів: туристичні і ліхтарі для бігу, ліхтарі для екстремальних видів спорту, ліхтарі для полювання, водонепроникні ліхтарі і так далі.

Налобні ліхтарі для бігу і екстремальних видів спорту спеціально розроблені для незвичайної діяльності. Ліхтар для бігу повинен бути з прекрасною далекобійністю і широким променем. Він дає повну свободу в рухах в таких видах спорту як орієнтування, забіги і так далі.

Водонепроникні ліхтарі ідеальні для полювання, спуску на байдарках і різних водних видах спорту. Вони стійкі до ударів і мають повну грязе - і водонепроникність.

В спелеології ліхтар мають величезне значення. Світлодіодні налобні ліхтарі гарантують повну безпеку і повинні допомагати в різних умовах.

Як вибрати налобний ліхтар

Вибираючи налобний ліхтар необхідно вирішити з якими цілями Ви будете використовувати його. Передивляючи каталог https://fonarik.ua/fonari/, зверніть увагу на наступні рекомендації. Вони допоможуть Вам вибрати найкращий налобний ліхтар.

1.Світловий аспект. Зверніть увагу на наступні фактори:

Яскравість. Іноді сильна яскравість не йде Вам на користь. Якщо Ви в замкнутому просторі або в маленькому приміщенні, потужний світловий потік тільки засліпить Вас і буде заважати Вашій роботі. Тому краще купувати налобний ліхтар з декількома режимами.

Спеціальні сигнали. "Строб" може бути використаний при їзді на велосипеді, щоб забезпечити безпечний рух в темний час доби. "SOS" відмінно підходить для екстремальних ситуацій. "Світлячок" дозволяє економити заряд батареї і використовувати ліхтар протягом довгого часу. Так само дуже зручно коли ви шукайте щось в темній кімнаті коли все сплять.

Якість світла: відтінок світлодіода, ширина променя. Туристичні налобні ліхтарі можуть бути Холодного, Нейтрального і Теплого відтінку. Вибір відтінку залежить тільки від Ваших уподобань. Вибирайте налобний ліхтар, у якого широка засвічення і який висвітлює великі території. В даному випадку, кут поля зору буде менш обмеженим.

2. Безпека і тривало роботи. Термін служби Вашого налобного ліхтаря повністю залежить від даних характеристик:

Матеріал. Якісні світлодіодні ліхтарі зроблені з міцних матеріалів, таких як авіаційний алюміній. Він захищає налобний ліхтар від подряпин і тріщин після падіння, поштовхів і різного роду вібрацій. Крім того, як правило, найкращі налобні ліхтарі відповідають найвищим стандартам водонепроникності. Ви насолодитеся можливістю бігти під дощем або снігом, піти в похід не дивлячись на погодні умови.

Розмір і вага. Налобний ліхтар повинен бути компактним і легким. Це досить важливо, так як ліхтар кріпиться на голові.

Ергономічність. Безпека і комфорт багато в чому залежать від кріплення. Воно фіксує налобний ліхтар на голові і перешкоджає ковзанню. Налобне кріплення складається з двох стрічок(ременів), що забезпечує більш надійну фіксацію: один ремінь огинає голову, а другий кріпиться через перший. Налобний ліхтар повинен бути зручно зафіксований на Вашій голові. Він повинен фіксуватися на голові і зніматися з легкістю.

3. Джерело живлення.  Залежить від цілей і ситуацій, в яких Ви плануєте його використовувати. Як тільки Ви відповісте собі на дане питання Ви зрозумієте який потрібен джерело живлення саме Вам:

  • батареї CR123A або Li-Ion 18650 – найпотужніші. Вони значно продовжують час роботи налобного ліхтаря в максимальних режимах. У" Світлячку " налобний ліхтар може працювати протягом декількох місяців без підзарядки.
  • найпоширеніші Джерела живлення батарейки АА або AAA. Дані батарейки невеликі і ви можете купити їх майже в кожному магазині.

В умовах, коли Ви знаходитесь далеко від населених пунктів або від електрики. Індикатор живлення допоможе Вам визначити рівень заряду і це захистить Вас від випадкового вимкнення ліхтаря в невідповідний момент. Це ще один плюс.1