Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 1 » Путівка в дитячий табір: головні критерії вибору

Путівка в дитячий табір: головні критерії вибору

діти бавляться у таборі

Куди відправити дітей на час літніх канікул - питання, з року в рік актуальне для багатьох батьків. Одні беруть їх разом з собою у відпустку, часто псуючи цим відпочинок і собі, і дитині, інші дозволяють цілодобово гуляти з друзями або просиджувати перед комп'ютером. Але ж можна відправити дитину в літній табір, де вона  зможе і відпочити від батьків, і вдосталь нагулятися, і завести нових друзів. 

Хочете, щоб канікули вашої дитини пройшли корисно і цікаво? Один з найпростіших способів забезпечити захоплюючий дитячий відпочинок – купити путівку в дитячий табір Бригантина в Скадовську.  Дихати свіжим повітрям в унікальному екологічно чистому регіоні, пити джерельну воду, корисну для здоров’я, отримувати позитивні емоції та враження - все це гарантовано в таборі «Бригантина».

Організація життя в таборі Бригантина  схожа на відпочинок за системою «Все включено». Комфортабельні номери, басейни і розважальні парки, SPA-центр, фітнес-зали, кафе і власний пляж - ось неповний перелік того, чим володіє  табір. Програма відпочинку на березі моря досить активна: походи, спортивні ігри, участь в танцювальних шоу, екскурсії.

Перш ніж зробити вибір , батькам  потрібно врахувати найважливіші моменти.

Головні критерії вибору дитячого табору

Тип і програма табору

Є два типи таборів: цілодобові (з ночівлею) і денні (без ночівлі).

Цілодобові табори більше підходять для дітей старшого віку і тих, хто їде не в перший раз. Діти молодшого віку можуть важко переносити тривале перебування далеко від батьків. В такому випадку краще вибирати табір поблизу, щоб мати можливість приїхати до дитини.

В денних таборах діти зайняті практично кожен день. Як правило, у них залишаються вільними один або два вихідних дня. Це дуже зручно, якщо  не хочеться  відпускати дитину в інше місто і у вас немає можливості відправити дитину до бабусі з дідусем.

Що стосується програм, то сьогодні  можна купити путівку в табір з активностями на будь-який смак. Хочете підтягнути у дитини англійську - відправте його в мовний табір. Дитина захоплюється спортом, кіно, IT - не важко буде знайти табір з відповідною програмою. Важливо визначити побажання і інтереси дитини - тоді вибрати варіант відпочинку, який залишить у нього тільки позитивні враження, буде нескладно.

Ціна

Зараз можна зустріти дитячі табори з самою різною ціновою політикою. Ціни варіюються від пари тисяч до десятків тисяч гривень. Вони, як правило, залежать від умов і розташування табору, кількості персоналу, а також тривалості зміни.

Якщо є обмеження в бюджеті, краще вибирати табір з якісної програмою, але з короткою зміною або, наприклад, денного типу. Це дозволить заощадити гроші, не економлячи на якості дозвілля дитини.

Ще один простий варіант купити путівку в табір дешевше - купувати її заздалегідь за ціною раннього бронювання. Це дозволить заощадити до 30% вартості. Також чимало таборів влаштовують різні акції або розпродають «горящі» місця. У цьому випадку важливо стежити за оновленнями новин конкретного табору.

Безпека

Важливість заходів безпеки в будь-яких установах, де перебувають діти має бути першочерговою.  Отже, підбираючи путівку в табір, потрібно переконатися в тому, щоб його територія була закрита та охоронялася, туди не допускалися сторонні люди, а також, щоб в штаті був лікар. Уточнювати можна  всі запитання про безпеку у консультантів. Це той випадок, де краще перестрахуватися.

Умови

Від умов проживання та харчування багато в чому залежить і безпека дітей. Хороший табір завжди детально опише умови проживання дітей і навіть опублікує фото номерів і території бази.

Переконайтеся, що кімнати, де живуть діти досить просторі, а меблі функціональна і в хорошому стані. У ній повинно бути достатньо місця, щоб дитина могла розмістити свої речі.

Меню табору повинно складатися з якісних, свіжих і корисних продуктів. Перевірте, щоб в раціоні були риба, м'ясо, фрукти, овочі, молочні продукти і зерно. У разі якщо у дитини є алергія - вибирайте путівку в табір, де можна скласти індивідуальний план харчування.1