Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Ортопедичний матрац – правильний вибір на користь здорового сну

Ортопедичний матрац – правильний вибір на користь здорового сну

Ортопедичний матрац – правильний вибір на користь здорового сну

Щоб повноцінно жити, потрібно як мінімум добре висипатися.

Спокійний повноцінний сон - це запорука бадьорості, гарного настрою і міцного здоров'я. На жаль, багато людей, кажучи про якість сну, мають на увазі кількість годин, відведених на нього, і зовсім не думають про його якість. Комусь  необхідно 8-10 годин, щоб організм відпочив, а комусь 5.

Але всі ці години зводять до мінімуму якість вашого сну, якщо спальне місце організовано неправильно.

Якщо ви спите в погано провітрюваному приміщенні, якщо ви наїлися на ніч і, якщо ваш хребет напружений під час сну, вранці обов'язково ви будете розбиті, скільки годин ви б не спали. Оптимальним для повноцінного відпочинку є сон в 7-8 годин при наявності зручного ліжка, подушки і ортопедичного матраца. Останній грає велику роль в якості вашого сну. Купити матрац зараз пропонує безліч фірм і магазинів, як стаціонарних, так і інтернет-магазинів. Адже саме від якості матраца буде залежати відпочив ваш хребет чи ні.

Протягом цілого дня хребет витримує величезне навантаження. Тільки уявіть собі, скільки годин він працює без перерви. Він, як несучі стіни для будівлі. Якщо стіни будуть нестійкі, то вони порушать цю будівлю. Так і з хребтом, якщо не дати йому відпочити, можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям. А сон - найсприятливіший час, щоб дозволити вашим "несучим конструкціям" відпочити.

Виконаний за особливою технологією, ортопедичний матрац вегас дозволяє оптимально підлаштуватися під ваше тіло. Головне функцією такого матраца є профілактика захворювань хребта і кінцівок. Він дозволяє сплячому прийняти зручне положення, менше рухаючись уві сні. І саме завдяки ортопедичному матрацу хребет залишається в прямому положенні, що дозволяє зняти з нього навантаження. При цьому потрібно враховувати, що ортопедичний матрац слід підбирати індивідуально.

Хороший матрас не буде дуже м'яким або навпаки дуже твердим. Це можна дізнатися, дивлячись на конструкцію матраца всередині, на його розрізі. А ось дивлячись на матеріали, з яких виготовлений матрац, можна вже судити про ступінь його анатомічності.

Перевіряти матрац на міцність можна починати вже в магазині. Варто врахувати, що в середньому він повинен бути на 20 см довший людини і підходити за розміром ліжка і металевого каркаса. Матрац повинен повністю враховувати особливості вашого росту, ваги, статури.

Варто враховувати також і вікові особливості людини. Адже з віком змінюється наш організм, а відповідно і підхід повинен бути індивідуальним. Наприклад, дітям потрібен більш жорсткий матрац, ніж дорослим, а дорослим більш жорсткий, ніж людям похилого віку.

Матраци бувають двох видів: пружинні та безпружинні. Однозначно сказати, який з них краще не представляється можливим, тому що кожна людина має індивідуальну будову тіла. Безпружинні матраци найбільше підходять дітям, підліткам та людям з проблемами у верхніх відділах хребта. У пружинних матрацах застосовуються каркаси з незалежними пружинами, що забезпечує рівну поверхню і особливу міцність.

Вартість ортопедичних матраців значно вище, ніж у звичайних матраців. Зате вони забезпечать вам здоровий сон, міцне здоров'я і будуть служити вам вірою і правдою протягом великого періоду часу.1