Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 1 » Секрети ефективного санаторного лікування

Секрети ефективного санаторного лікування

Секрети ефективного санаторного лікування

Дійсно, санаторно-курортні процедури і лікування принципово відрізняються не тільки комфортом, але і процедурами, які не зустрінеш в звичайних, навіть елітних клініках.

Кожен санаторій пропонує базові послуги - діагностику, фітотерапію, тренажерні зали, лікувальне харчування, фізіотерапію. Але є і специфічні процедури для системного вирішення проблем, або спрямовані на терапію конкретних захворювань. Із  найефективнішими програмами та методами лікування можна ознайомитися на сторінці https://www.respecthotel.com.ua/menu4/ сайту СПА-Готелю «RESPECT», де описана суть процедури, в якому випадку вона буде корисною і як все проходить.

Чому не варто відмовлятися від санаторно-курортного лікування

Захворювання опорно-рухової системи часто вже не виліковуються до кінця. Одна з причин і провокуючих чинників артрозу - знижений імунітет упереміш зі стресами. Ця проблема актуальна практично для кожного жителя мегаполісу або обласного центру. Тому без профілактики недуга буде посилюватися.

Не варто розглядати поїздку в санаторій як засіб проти важкого захворювання. Поки ви ще можете спокійно пересуватися, у вас немає очевидних ознак артрозу 2 ступеня або третього, заплануйте підтримати організм з профілактичною метою. Мінеральні води, грязі і фізіотерапія сприяють загальному оздоровленню і підвищать захисні сили організму.

Як підготуватися до поїздки

Профілактичне лікування в санаторії вимагає підготовки. Напередодні необхідно пройти обстеження і отримати висновок спеціаліста про стан суглобів, опорно-рухового апарату, а також про наявність хронічних хвороб. При гіпертонії, ішемічній хворобі серця або судин головного мозку підбирайте санаторій з місцевих, щоб уникнути різкої зміни клімату.

Деякі фізіотерапевтичні методи протипоказані при доброякісних новоутвореннях - фібромах і міомах, тому про них теж необхідно мати інформацію. Важливо знати і про стан крові, адже при деяких патологіях кровотворних органів масаж, наприклад, протипоказаний.

Протягом 2-3 тижнів до від'їзду бажано підготувати організм морально і фізично до нового режиму. Постарайтеся уникати в цей період авралів, стресів, невідкладних справ. По можливості відмовтеся від шкідливих звичок, налаштуйтеся на «нову хвилю» і чекайте приємного проведення часу.

Без результатів комплексного обстеження відправлятися на санаторно-курортне лікування не має сенсу.

Як правильно поводитися на курорті

Перебування в санаторії  умовно ділять на три етапи:

1. Адаптаційний

Організм звикає до нових умов, до колективу, режиму, фізіотерапевтичних процедур. Фізіологічні системи перебудовуються, посилюється система регуляції. Протягом 3-7 днів, а саме стільки триває адаптація, загальний стан може погіршитися. Це цілком нормально, адже за останній рік у вас напевно були загострення хронічних захворювань, організм втратив здатність нормально протистояти зовнішнім факторам.

2. Лікувальний

У цей період організм вже адаптувався і спокійно переносить процедури. Ваше завдання - максимально розслабитися і не заважати його відновленню.

3. Заключний

В ідеалі завершувати терапію варто не в останній день, а за кілька днів до від'їзду. Так організм зможе перебудуватися. Щоб виконати все правильно, загальний час перебування в санаторії має становити від трьох тижнів.1