Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 9 » Офісні меблі – запорука успішного образу компанії

Офісні меблі – запорука успішного образу компанії

офісні меблі

Обстановка офісу відіграє важливу роль у сприйнятті фірми загалом. Потенційний клієнт чи працівник, які вперше відвідують представництво компанії, завжди порівнюють відгуки з побаченою картинкою. І якщо солідні рекомендації не підкріплюються відповідним інтер’єром, у нього виникають сумніви щодо майбутньої співпраці. Досвідчені бізнесмени знають, що неможна нехтувати оформленням офісу, адже це обличчя фірми. Потрібно приділити належну увагу підбору предметів для створення солідного і ділового інтер’єру. Для цього слід підібрати відповідні офісні меблі в BRW Mania. Продукція цього бренду відзначається високою якістю виготовлення, має привабливий дизайн і чудово доповнює обстановку сучасного і функціонально облаштованого офісу. Завдяки широкому асортименту товарів, кожен знайде гарнітур до смаку.

Якими мають бути сучасні офісні меблі?

При оформленні офісних приміщень важливо створити зручну і комфортну обстановку, яка сприяє ефективному робочому процесу. Інтер’єр не повинен відволікати, працівники мають максимально зосередитись на роботі. Також важливо, аби кожен з членів команди відчував себе комфортно. Всі необхідні речі мають бути під рукою. До офісних меблів висуваються певні вимоги, які й визначають якість і відповідність того чи іншого комплекту. Зокрема це:

 • міцність. Офісні меблі повинні витримувати інтенсивне навантаження, бути зносостійкими, довго служити. Важливо обирати гарнітури з якісною фурнітурою і кріпленнями;
 • ергономічність. Для працівників важливо створити максимально комфортні умови роботи. Наприклад, зручне крісло з правильною спинкою позитивно вплине на самопочуття людини, відповідно підвищиться її працездатність, вона буде менше стомлюватись протягом робочого дня;
 • екологічність. Потрібно обирати офісні меблі, які виконані з натуральних матеріалів, не мають у своєму складі шкідливих для організму людини речовин;
 • привабливий дизайн. Офісні меблі мають витриманий стиль, якому притаманні прості форми, прямі лінії, в міру строге оформлення. Дизайн гарнітурів одразу відрізняє їх від предметів домашньої обстановки.

Оцінивши всі характеристики того чи іншого комплекту, ви зможете з легкістю оформити інтер’єр свого офісу.

Асортимент офісних меблів

На сучасному ринку представлений великий вибір гарнітурів для оформлення офісу. Меблі цього типу відрізняється і якістю, і ціною. Перш ніж обрати той чи інший комплект, варто врахувати кілька нюансів, а саме:

 • кількість працівників (на одного працівника потрібно виділити приблизно 3 м²);
 • що входитиме в їхні обов’язки (наприклад, бухгалтеру потрібна велика містка шафа для зберігання документів);
 • чи плануєте ви в майбутньому розширення штату;
 • як часто в офіс приходитимуть клієнти та чи передбачене окреме місце для зустрічі.

Продумавши ці деталі перед покупкою офісних меблів, ви зможете уникнути помилок, які часто спливають вже при розміщенні гарнітурів у приміщенні. Це суттєво зекономить час, сили та гроші. Для оформлення робочого простору знадобляться такі офісні меблі:

 1. Столи та крісла. В сучасних умовах тотальної автоматизації важливо забезпечити кожного працівника комп’ютерним столом. Залежно від комплекту оргтехніки й специфіки роботи працівника, він може бути обладнаний спеціальними полками чи висувними ящиками, де розмістяться всі необхідні речі. Також дуже важливо обрати зручний стілець чи крісло. Меблі мають бути ергономічними, забезпечувати комфортне положення тіла (це знизить навантаження і підвищить продуктивність праці). Краще обирати стілець з в міру жорсткою оббивкою, регульованими висотою сидіння і положенням спинки, щоб кожна людина могла підібрати для себе оптимальне положення. Крісла для клієнтів повинні відповідати стилю всього офісного приміщення.
 2. Стелажі та шафи. Аби зберігати порядок на робочих місцях, потрібна система зберігання для ділової документації, архіву, офісного і письмового приладдя, особистих речей працівників. Для цього використовуються стелажі з відкритим доступом до полиць чи комірок, шафи зі скляними дверцятами. Такі меблі гарантують хороший огляд і легкий доступ до речей. Також для офісу варто підібрати гардероб для зберігання верхнього одягу працівників і гостей.
 3. Готові кабінети. Аби полегшити вибір офісних меблів для власників бізнесу, багато виробників пропонують комплексні рішення. Ви можете обрати вже готовий кабінет керівника чи персоналу, який виконаний в одному стилі. Не потрібно підбирати окремо стіл, крісло, шафу – усе необхідне зібране в одному комплекті. Це надзвичайно зручно, економно та ефективно.

Ергономічним та функціональним є той офіс, в якому кожен предмет має своє місце. У сучасних офісних меблях передбачена велика кількість компонентів, що дозволяють проявити максимальну гнучкість в цьому питанні та підлаштувати обстановку під ваші потреби.1