Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 9 » Найцікавіші факти про піцу

Найцікавіші факти про піцу

Хоча батьківщиною піци вважається Італія, її дуже люблять і в інших країнах. Україна не стала винятком. Щороку ми їмо кілька мільйонів піц.
Піца

Цю страву подають у ресторанах і часто готують вдома. Дуже зручно, що також доступна піца на замовлення у La П'ЄЦ: https://www.lapiec-pizza.com.ua/. Середземноморська кухня популярна, оскільки її просто приготувати та легко засвоїти. В Італії і зовсім існує близько 140 видів макаронних виробів. Але це ніщо проти видів піци, яких налічується близько 22 тисяч видів.

Якщо ви бажаєте втамувати голод, то краще замовити їжу. Це особливо зручно, якщо до вас незаплановано приходять гості чи просто лінь щось готувати. Часом буває, що й холодильник зовсім пустий. Тоді можна просто зайти на сайт https://www.lapiec-pizza.com.ua/ та вибрати піцу, салати й напої з доставкою у зручну для вас локацію. Наприклад, додому, в офіс або навіть на природу, якщо ви плануєте пікнік.

Які найпопулярніші види піци в Європі?

 1. Капричоза
 2. Кватро Формаджі
 3. Гавайська
 4. Маргарита
 5. Прошуто

Дуже популярні ті види піци, які містять моцарелу, шинку, гриби, артишоки та оливки.

Цікаві факти про піцу

 • Як не дивно, «столиця» піци – не в Італії. Неофіційна столиця піци – це Сан-Паоло в Бразилії. На сьогодні там існує 6 000 піцерій, а місцеві жителі їдять понад мільйон піц на день.
 • Справжня піца подається в гарячому вигляді. Сир повинен бути еластичним і розтяжним. Так, щоб під час укусу ви ризикували обпекти піднебіння. А таку консистенцію він має, лише коли страву щойно дістали з печі.
 • Американці роблять піцу по-своєму. Замість орегано використовують майоран і замінюють моцарелу з буйволиним молоком (типову для півдня Італії) моцарелою з коров’ячого молока. Найбільш очевидна відмінність від італійської версії – це висота піци. Американська піца має висоту два сантиметри, а італійська – лише один.
 • Найдорожча піца коштує тисячу доларів. Її можна придбати в ресторані Nino's Bellissima на Манхеттені, США. Її замовляють завчасно принаймні за день, а основні інгредієнти включають трюфелі, справжню ікру, свіжий омар і вершки.
 • Найбільша запечена піца в середньому становила 39,6 м. Італійці спекли її у 2012 році.
 • Піца також є частиною спортивного стилю, що заснований на підкиданні тіста в такт музиці. Тісто обертається навколо шеф-кухаря, збільшуючись у розмірі.

Піца не перестає дивувати своїми різноманітними смаками й цікавими фактами, які з нею пов’язані. Цю страву дуже люблять у всьому світі й постійно експериментують із варіантами її приготування. Спробуйте і ви вибрати щось нове, коли надумаєте готувати піцу вдома чи замовляти її з доставкою.1