Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 9 » Герої оживають із конструктором LEGO Ninjago

Герої оживають із конструктором LEGO Ninjago

LEGO Ninjago

Для того, щоб діти могли створювати власні варіанти розвитку подій, The Lego Group разом з анімаційним серіалом випустили серію конструкторів LEGO Ninjago.

Чим унікальна серія конструкторів LEGO Ninjago?

На відміну від від більшості іграшок інших компаній, що присвячені певному мультсеріалу або фільму, The Lego Group забезпечили можливість отримати практично все зі світу Ніндзяго. Тут ви знайдете не тільки фігурки головних персонажів як майстер Ву та його сини, але і їх транспорт, цілі локації та навіть епізоди. Наприклад, можна відтворити сцену осади маяка, побувати в штаб-квартирі синів Гармадона або покатати героїв на летючому кораблі майстра Ву.

Яка користь дитині від Lego?

Серія Нінзяго ー це не тільки цікава гра із мультсеріалу, а ще й користь для малюків. Вона впливає на наступні сфери розвитку дитини:

  1. Моторика рук. Для з’єднання маленьких деталей треба задіювати комплексно м’язи пальців та рук в цілому, відчувати частини конструктору, що добре допомагає розвивати координацію рухів.

  2. Мовлення. Центри кори головного мозку, що відповідають за мову та моторику знаходяться поруч. При задіяні однієї, стимулюється й інша. Крім того, граючись конструктором у компанії друзів або родичів, дитина намагається описати споруду або слухає і запам’ятовує характеристику форм, кольорів, текстур.

  3. Логічне мислення. Для того щоб отримати готову конструкцію, дитина має зрозуміти які деталі треба поєднати. Якщо кінцевий результат відрізняється від бажаного, проаналізувати де є невідповідність та виправити її.

  4. Творчий підхід. Деталі можна використовувати не тільки як вказано в інструкції. Дитина може створити свою версію дракона чи машини, зробити будинок з крилами або відтворити щось зі свого оточення.

  5. Концентрація та посидючість. Збирати конструкцію, яку хочеться - довго, але цікаво. Можливо, не з першого разу вдасться зробити все ідеально, тож доведеться тренувати терпіння, щоб довести все до кінця. Це також стимулює малюка розвивати самодисципліну.

  6. Математичний аналіз. Необхідно розрахувати скільки деталей потрібно для певної частини конструкції, а також дає розуміння поняттю пропорції.

  7. Основи фізики. Для створення будь-якого об’єкту треба врахувати вагу деталей та елементів, встановити на стійку, не слизьку поверхню, що розвиває поняття балансу та сили тертя.

Завжди якісна продукція

The Lego Group почали виробництво відомих нам цеглинок у 1949, а з 1963 року деталі Lego виробляються з високостійкого АБС-пластик, що не викликає алергій. Готова партія обов’язково перевіряється людьми й тільки після цього відправляється на запаковку. Крім того, Lego дбають і про екологію ー усі пластикові відходи виробничого процесу, крім одного відсотка, йдуть на переробку. Якщо пластик неможливо використовувати повторно, то після спеціальної обробки він направляється у ті галузі, де його ще можна застосувати.



1