Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 11 » Для чого потрібна програма «1С»?

Для чого потрібна програма «1С»?

1С онлайн

Існує поширена думка, що рішення «1С» призначені виключно для бухгалтерів. Така точка зору склалася через те, що першим і самим популярним досі продуктом «1С» є «1С: Бухгалтерія».

Фірма «1С» випустила свою першу конфігурацію ще в 1991 році, показавши, що однотипні і рутинні завдання можна перекласти на автоматизовану систему. Це дозволило фахівцям зосередитися на більш важливих і цікавих справах.

Майже за 30 років існування фірми «1С» ІТ-рішення пройшли великий шлях розвитку від простої програми для ведення обліку та складання звітності до багатокористувацьких систем класу ERP (англ. Enterprise Resource Planning - планування ресурсів організації).

Сьогодні продукти «1С» - це широкий асортимент типових рішень і галузевих конфігурацій, які дозволяють автоматизувати будь-які бізнес-процеси в компаніях різних галузей і масштабів.

Оренда «1С» і «1С» онлайн

Можливості платформи «1С: Підприємство» дозволяють використовувати програми лінійки не тільки в рамках офісу, але і віддалено, в «хмарі». Ви зможете підключитися до програм через веб-браузер в будь-який час і з будь-якої точки земної кулі.

Які плюси це дає? Співробітники перестають бути прив'язаними до робочого місця. Це особливо актуально для фахівців, які за родом діяльності часто знаходяться у відрядженнях. Крім цього, при такій організації роботи ви знижуєте витрати на покупку програмного забезпечення, роботу сервера і обслуговуючого персоналу, отримуєте віддалений доступ до програм з будь-якого робочого місця, безпечне зберігання даних і весь спектр послуг із супроводу «1С».

Працювати в «хмарах» можна через спеціально розроблені сервіси - Оренда «1С» і «1С» Онлайн:

З Орендою «1С» вам стане доступно все, що потрібно для ефективного ведення бізнесу: професійне обладнання, ліцензійні програми, а також якісні послуги з супроводу. Це дозволить уникнути капітальних вкладень в покупку і утримання власної IT-інфраструктури;

«1С» онлайн - це сервіс, який надає можливість без особливих зусиль і фінансових вкладень почати використовувати популярну систему «1С» через Інтернет на умовах щомісячної підписки. Сервіс працює за моделлю хмарних рішень SaaS. Використання 1С онлайн нічим не відрізняється від роботи в звичній «коробковій» версії, але при цьому дозволить заощадити кошти компанії і ефективно розвивати бізнес.

Області застосування продуктів «1С»

Програми «1С: Підприємство 8.3» створені для вирішення конкретних обліково-управлінських завдань і мають свою функціональну і галузеву спрямованість. У кожному рішенні поєднуються стандартні функції, загальні для більшості систем, а також галузеві можливості з урахуванням індивідуальних завдань бізнесу.

Будь-яка програма лінійки «1С: Підприємство 8» може бути адаптована для конкретної галузі. Наприклад, ви можете купити програму «1С» для автоматизації автосервісу аптеки, ювелірного салону і інших сфер діяльності.

Крім цього, ви можете використовувати системи як окремо, так і спільно з іншими програмами лінійки. Також можна інтегрувати «1С: Підприємство» зі сторонніми додатками. Наприклад, продуктами MS Office або внутрішнім ПО компанії.

Ось лише деякі з областей, для автоматизації яких застосовуються програми «1С: Підприємство»:

  • автоматизація всієї бухгалтерії, включаючи фінансову звітність і податковий облік;
  • роздрібна торгівля і складський облік;
  • автоматизація облікових і управлінських процесів, бюджетування і консолідація;
  • управління виробництвом, облік виробничих витрат, розрахунок собівартості;
  • логістика та закупівлі;
  • облік грошових коштів та фінансове планування;
  • автоматизація всього діловодства та документообігу, а також організація взаємодії підрозділів і співробітників компанії;
  • кадровий облік і управління персоналом, ведення кадрової політики та розрахунків з працівниками;
  • управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM);
  • комплексне управління підприємствами (ERP) різних сфер діяльності і багато іншого.

Сьогодні програми «1 С: Підприємство 8.3» є стандартом для ведення обліку на підприємствах різних галузей. Уже майже 30 років рішення «1С» використовують сотні тисяч компаній.

Асортимент ІТ-рішень дуже широкий: це велика кількість типових конфігурацій, модулів, сервісів. Є галузеві програми «1С» для конкретних сфер діяльності, що дозволяє автоматизувати бізнес з мінімальними витратами на доопрацювання.1