Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті » Дерев'яні сходи: рекомендації вибору

Дерев'яні сходи: рекомендації вибору

Власники заміських будинків або дач, як правило, хочуть вибрати дерев'яні сходи на другий поверх за привабливою ціною. У будинку, де більше одного поверху, така конструкція не тільки є необхідністю, а й фактично головним інтер'єрним елементом.
Дерев'яні сходи: рекомендації вибору

Вироби з натуральної деревини - це дешевий, практичний і довговічний варіант, особливо коли в будинку встановлено дубові сходи від компанії Пан Майстер. Деревина довела свої високі технічні параметри часом, до того ж основну конструкцію завжди можна доповнити сучасними технологічними матеріалами. Натуральне дерево приємне на дотик і найкраще створює затишок в будь-якому просторі.

Як вибрати і купити дерев'яні сходи на другий поверх

Роздумуючи, як вибрати і купити дерев'яні сходи на другий поверх, треба пам'ятати, що кращий варіант - звернутися безпосередньо до виробника на сайті https://panmayster.ua/chodi/, так як це дозволить заощадити кошти і отримати гарантований результат. Вироби з деревини не менше міцні, ніж кам'яні, до того ж їх буде легше обслуговувати і ремонтувати в разі потреби. Ми робимо нашу продукцію за суворими технологічним стандартам, використовуємо тільки високоякісні матеріали і фурнітуру.

У числі переваг конструкції з дерева можна назвати:

 • екологічну безпеку матеріалу,
 • гіпоалергенність виробів,
 • відсутність токсичних речовин;
 • доступність ціни на конструкції;
 • великий вибір вихідного матеріалу;
 • надійність і міцність виробу;
 • не потребує особливого догляду, дрібний ремонт досить легкий і з незначними витратами;
 • вдало вписується в будь-який інтер'єр.

Вартість дерев'яних сходів

Якщо дивитися на вартість дерев'яних сходів, то підсумкову ціну визначають кілька факторів:

 • Матеріал і комплектуючі, що використовуються.
 • Демократичним за ціною варіантом сходів з деревини прийнято вважати хвойні породи (ялина, сосна). Більш затратними будуть конструкції з дуба, ясена, бука, але вони є надміцними та надійними.
 • Тип несучої основи і спосіб її кріплення, а також від передбачуваних навантажень. До уваги приймаються безпека, зручність при користуванні.
 • Наявність / відсутність додаткових конструктивних деталей (для декору або для вирішення інших завдань).
 • Стиль. Покупці вибирають класику, хай-тек, прованс, лофт і ін.
 • Вибір готового варіанту завжди дешевше, ніж покупка на замовлення.

Як підібрати тип дерев'яних сходів

Умовно дерев'яні сходи діляться на два основних види. Вони бувають маршовими і гвинтовими. Гвинтові сходи більше підходять для будинків, де площа приміщення обмежена. Нерідко використовуються вони і для прикраси інтер'єру - в якості оригінального будівельного елементу. Виготовлення дерев'яних сходів гвинтового типу пов'язано зі складнощами в розрахунках і певними труднощами при їх монтажі.

Маршові сходи не тільки вельми популярні, але і набагато більш функціональні. Їх вважають за краще встановлювати в приватних будинках, установах і культурних центрах. Конструкція таких сходів передбачає наявність декількох маршів, з'єднаних майданчиком. Відповідно, вони можуть бути прямими і поворотними. А міжповерхові сходи із дерева на металевій конструкції відкритого або закритого типу від компанії Пан Майстер ідеально вписуються в будь-який інтер’єр.

Рекомендації по вибору і замовлення дерев'яних сходів

Перед установкою дерев'яних сходів необхідно ознайомитися з деякими рекомендаціями щодо матеріалу, з якого будуть виготовлятися сходинки. Вони повинні бути стійкі до механічного впливу, адже на них припадає найбільше навантаження. Сходинки повинні бути не сприйнятливі до перепадів температур, впливу побутової хімії, вологості, сонячного світла.

Для тривалого терміну експлуатації дерев'яні сходи виготовляються, в основному, з твердих порід. До них можна віднести дуб, бук, клен, тик, венге, ясен, горіх і деякі інші. Втім, при їх використанні потрібно враховувати деякі особливості:

Після затвердження проекту дерев'яних сходів виробник зазвичай складає кошторис, в який входять проектування, вартість всіх комплектуючих, вартість обробки кожного елемента, витратні матеріали, транспортні витрати і монтаж.

В компанії Panmayster завжди можна підібрати готові версії виробу із дерева або замовити розробку і реалізацію дизайн-проекту за кращими цінами. Довіртеся перевіреному виробнику з досвідом!1